Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolárium az első trimeszterben?

Szolárium az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 20:16
 1/6 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Én terhesség alatt inkább hanyagolnám a szoláriumot!
2012. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másodikba meg a harmadikba se.Eszembe se jutna szoláriumba menni terhesen.De hát mindenki maga tudja mennyire fontos neki a babája.
2012. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM!!!ha terhes vagy nem a bőrszined a legdontosabb, hanem a pici egészsége.a válasz nem!!!!vigyázz a picidre:) se kávé,se cigi,se szoli,se pija,se drog.:)
2012. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Harangozó Sára ***** válasza:
Hogy kávét sem szabad inni? Azért ez egy kicsit túlzás. Én mindhárom terhességem alatt megittam 2-3 tejeskávét, s mégis mind a 3 gyerekem egészséges!
2012. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval!


Én is mentem szoláriumba és ma van egy egészséges 10 hónapos fiam :D


Az a lényeg hogy ne sokáig legyél benn egy alkalommal...

tehát ahova én járok ott 7 perc egy egység, és amikor terhes voltam akkor csak 7 percre mentem kéthetente az elején, utána havonta egyszer mentem 7 percre.


A lényeg hogy ne sokáig, mert a meleg nem tesz jót a babának. 7 perc az nem árt, még jót is tesz mert d vitamint szabadít fel a szolárium. De csak a minőségi szolikba érdemes menni, ahol bevizsgált csövek vannak.



Nyugi nem beteg vagy, csak terhes! :D

2012. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet menni szoláriumba, de csak mértékkel. Viszont arra figyelj, hogy a hormonok miatt esetleg lehet megváltozik a bőröd reakciója a dologra. Olvastam fórumokat ezzel kapcsolatban, mert terhesség előtt én is szoliztam, és többeknek foltos lett a bőrük, amik aztán már sosem múltak el.
2012. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!