Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány 2. csík is terhesség...

A halvány 2. csík is terhességre utal?

Figyelt kérdés
Az orvosom tegnap megijesztett, azt mondta, hogy ha halvány a csík, akkor az nem biztos hogy babát jelent. Pedig minden más ok: elmaradt mensi, nőtt a cicim, fáradt vagyok. Ma megyek este hozzá ultrahangra, sokat sztem nem fog látni 5. hát környékén lehetek, de már agyon izgultam magam. a halvány csík tényleg nem csík??
2012. febr. 14. 13:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem először halvány volt... most 3 éves ikrek.

Szóval lehet terhesség a a halvány csík, csak annyit jelent, hogy még kevés HCG hormont termel a szervezeted.

2012. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

De bizony, hogy csík az is:) napról napra több lesz a HCG, szóval minnél korábban tesztelsz, annál halványabb.

Barátnőm dec. 31-én tesztelt egy nagyon nagyon halványat. Pont aznap kellett volna megjönnie. Másnap reggel egy jobb teszttel tesztelt egy stabil pozitívat:)

2012. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%-os választ nem tudok adni. De amikor én tavaly teszteltem először, akkor nekem is a második halvány csík volt, aztán 2 nap múlva csináltam egy másikat, és azon már mind a két csík erős volt! :-)
2012. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
köszönöm, egy kicsit megnyugtattatok, mert nagyon megijesztett a doki. Kiváncsi vagyok este mit fog mondani? Szerintetek lát már vmit ultrahanggal ilyenkor??
2012. febr. 14. 13:47
 5/37 anonim ***** válasza:

Szikhólyagot (petezsákot) fog látni, szívhang még nem lesz.

Én is 5 hetes vagyok. 4 hetesen nagyon halvány csík volt, 5 hetesen már erősebb. Jövő héten még erősebb lesz a csík, ha minden oké.

Mikor volt az utolsó mensid?

2012. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Mástól is lehet halvány csík, pl. ciszta vagy hormonok, gyógyszerek. DE!!! ha terveztétek a babát, doki nem talált nálad semmi ilyesmit, vannak tüneteid esetleg akkor valószínűleg ez a halovány csík babát jelent. :)

Nekem mind a két terhességem egy iszonyat halvány csíkkal kezdődött. Az elsőnél a 32. napos ciklus 33. napján teszteltem és olyan halvány volt, hogy alig látszott, forgatnom kellett. Aztán 2 nap múlva már szép csík lett. Második babámnál ugyanez volt. :) Szerintem tesztelj még egyet, ha baba van erősebb lesz a csíkod is és megnyugszol. :)

2012. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensi jan. 9-én kezdődött barnázgatással, és 11-én lett normális vérzés belőle. Elvileg mikor utoljára vizsgát kb 1 hónapja se ciszta semmi nem volt...most lehetek a 34. nap környékén, vasárnap halványabb volt a 2. csík mint most..tegnapról mára nem igazán változott, tudom 2 naponta duplázódik a hcg. Mindenesetre nagyon köszönöm a válaszokat és bíztatást, nagyon izgulok már mi lesz este...
2012. febr. 14. 14:16
 8/37 anonim ***** válasza:

A halvány csík lehet több dologtól is. Álpozitív különböző gyógyszerektől (pl. Pregnyl) lehet cisztától, méhen kívüli terhességtől, és van,akinek 2 napig pozitív aztán még is megjön.

Szerintem ne stresszelj feleslegesen,majd a dokid este megnyugtat! Drukkolok,hogy az a csík erősödjön!

2012. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
köszönöm, este írok mi volt! :-)
2012. febr. 14. 17:41
 10/37 anonim ***** válasza:

# 5/9 ma 13:52 vagyok

Nekem is január 9 az utolsó mensi.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ma este veled, mindenképpen írj!!! Nagyon érdekel! Én csak 3 hét múlva megyek orvoshoz.

2012. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!