Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Szórakozik...

Most akkor mi van? Szórakozik velem a saját testem? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

26 napos ciklusaim vannak. PÉ 11-12. napon szokott lenni, amit általában a tojásfehérje szerű nyák is jelez, illetve van, amikor picit fáj a hasam is, de ez nem mindig van.

Most viszont a tojásfehérje elmaradt és fájdalom sem volt. Ma már a ciklus 15. napján vagyok és eléggé fáj a derekam. Na, ilyen nekem nem szokott lenni PÉ-kor.


Ez akkor most mi? Későbbi PÉ, vagy micsoda?


Légyszi segítsetek, mert szeretnénk kisbabát, és eddig azt hittem, ismerem a testem, de ez most összezavart.


Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 15. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy peteérés nagyon ritkán van mindig ugyan akkor. Ugyan úgy ahogy lehet spontán peteérés is.

Talán ovuteszt segíthet. Én ciklus.hu-n követtem. Múlthónapban nem is voltunk együtt azon a napon ami a ciklus.hu szerint ovu napja.

Még annyit amit a doki mondott előtte,hogy a menses napjától legyünk együtt a 13-14-15 napon.A legjobb ha addig nem is vagytok együtt.És a 14 nap után 1 hétig csak két naponta. Mi így csináltuk és össze is jött. 5-6 hkm

2012. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok most én is. Eddig volt tojásfehérjés nyákom, most nincs. A derekam viszont rettenetesen fáj, na ilyen nem szokott lenni. Illetve a múlt hónapban volt ilyen, akkor azt hittem, hogy beágyazódás miatt lehet, de aztán kiderült utólag, hogy akkor volt az ovum.

Nekem minden hónapban más tünet jelzi a pé-t....

Én ma vagyok a ciklusom 13. napján. 26-32 nap szokott lenni.

2012. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt tojásfehérjésnyákom mikor teherbe estem. Viszont peteéréstől kezdve fájt a cicim az ovu körüli napokban a derekam. És rengeteg folyásom volt, annyira, hogy betét is kellett cserélnem.

Tényleg nincs mindig egy időbe a peteérés. Szerintem kapd el a párodat a következő napokban.:)

2012. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!