Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lindynette 20 abbahagyása...

Lindynette 20 abbahagyása után mennyit vártatok a próbálkozással? A doki azt mondta hogy három hónap, tényleg ki kll várni, vagy egyből próbálkozhatunk? Már úgy szeretnénk!

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem vártam semmit, viszont már fél éve próbálkozunk és még nincs eredmény...
2009. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, en 3 honapja hagytam abba, es mi se vartunk. Nem kell varni, mert addig ugy sem jon a baba amig nem urul ki a szervezetedbol a gyogyszer, ha meg osszejon, akkor mar nincs hatasa, es minden ok.
2009. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 1/2 éve nem szedem a gyógyszert,de még semmi szóval ne add fel.
2009. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Szeptemberben lesz 2 éve, hogy nem szedem a gyógyszert és azóta még nem sikerült a baba! De nem emiatt, hanem mert el van záródva mindkét petevezetőm!

De szerintem nem kell várnod, mert nekem az orvosom azt mondta, hogy a mai gyógyszerek olyan minimális hormontartalmúak, hogy szinte egyik napról a másikra kiürülnek. Ezért van az is, hogy aki másik gyógyszerre tér át az az áttérés ideje alatt teherbe eshet!


Az egyik barátnőmnek pedig pont fog.gátlót írt fel a doki, mert nem volt rendesen petérése. Azt mondta neki, hogy pár hónapig szedni kell és amikor abba hagyja, utána következő első pár ciklusban van nagy esélye teherbeesni, mert akkor a szervezet beindul. És így is lett a második ciklusban fogant meg a pici lánya! Aki teljesen egészségesen született és gyönyörűen növekszik!


Mielőbbi babásodást kívánok!

2009. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :-)

Akkor nem várunk!

2009. jún. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!