Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csütörtök péntek körül...

Ha csütörtök péntek körül volt peteérés, szombaton együttlét, ma nagyon kevés, éppen hogy barnás folyás, ez még nem a beágyazódás ugye? Ahhoz ez az idő nagyon kevés. Akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódás folyamata legkorábban a megtermékenyülést követő 6. napon kezdődhet meg. A nálad jelentkező barnázásnak nagy valószínűség szerint más az oka.

Vezetsz hőgörbét?

2012. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.köszi a gyors választ,vezettem,de ezt a hónapot,kihagytam.Bele fáradtam.peteérés tuti akkor volt,múlt héten voltam dokinál,ő mondta.
2012. febr. 21. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott, hány mm a méhnyálkahártyád?
2012. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!

Barnázás lehetett egy aprócska méhszájsebből, vagy egyéb felsértésből, bár már 3 napja hogy együtt voltatok...

nekem is volt ilyen hogy 1-2 nappal együttlét után barnáztam, és az azért volt, mert nem voltam elég nedves, vagy eltúloztuk az dolgot :) (doki szerint)

2012. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
7.8mm az endometriu.vagyis csütörtökön annyi volt.akkor voltam dokinál.
2012. febr. 21. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
És írt föl neked Utrogestánt vagy Duphastont? Vagy miben maradtatok?
2012. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem írt fel.annyit mondott lehet próbálkozni.Miért?kellett volna?
2012. febr. 21. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de sokszor szokták elővigyázatosságból felírni. Ha pl. volt már vetélés, amit a sárgatest-elégtelenség okozott. Ilyen esetekben nem termelődik megfelelő mennyiségű progeszteron és elkezd leválni a méhnyálkahártya.
2012. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!