Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tinédzserkorban fogyasztott...

A tinédzserkorban fogyasztott drog befolyásolhatja a spermák megtermékenyítő képességét?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek a barátja 14 éves korában hagyta abba a drogozást. Most a srác 18 éves, a lány 24. Babát szeretnének.
2009. jún. 6. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi köze nincsen hozzá szerintem. akkor lassan elkezdene kihalni az emberiség sajnos:-(

Gondolom 14 évesen a srác nem volt annyira kemény drogos, és nem is lehetett azért annyira tartós, hogy évekig függő legyen. az, hogy néhányat kipróbált, bulikban elszívott ezt-azt, az ennyi év után nem lesz hatással.

2009. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Sperma az lehet, hogy van, de lehet, hogy szijámi ikerek, félkézzel/féllábbal jönnek létre! :(
2009. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Keményebb" drogot is fogyasztott egy évig...
2009. jún. 6. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
4 év alatt kitisztult a szervezetéből!
2009. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem igaz, hogy kitisztul, vannak egyes kemény drogok, amelyek sosem ürülnek ki a szervezetből, pl. LSD és társai. Én azt javaslom menjenek el egy orvoshoz ő majd megmondja mekkora kockázat, nem hinném, hogy magát a teherbeesést gátolná, viszont a baba egészségét ronthatja. Úgy képzeld el, mint amikor az anya dohányzik a terhesség alatt vagy közvetlenül előtte. Sosem tudták letagadni az anyák a dohányzást, kőkemény volt a placentájuk. Mindenképp kérdezettek meg akár egy nőgyógyászt, sorolja fel neki milyen kábítószert, milyen mennyiségben és mikor fogyasztott. Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!