Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.24-én délután az ovuláció...

Febr.24-én délután az ovulációs tesztem nagyon erős pozitív volt, másnap 25-én reggel együtt voltunk, és rá 2 napra is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Febr. 24-én délután az ovulációs tesztem nagyon erős pozitív volt, másnap 25-én reggel együtt voltunk, és rá 2 napra is. Szerintetek jó volt az időzítés?

Ma vagyok 6 dpo-n, mensit 10 nap múlva nem várom.

Mikor kezdődhet(ett) a beágyazódás, ha sikerült? :)


2012. márc. 1. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
25-én 26-án nem csináltál már tesztet? A pozitív ovuteszt után 1-2 nap múlva várható az ovuláció, és a pozitív utáni első negatív ovuteszt jelzi. Szóval 25-26-án lehetett. Úgyhogy még csak a 4-5 dpo-n lehetsz. Az időzítés tökéletes volt, mostmár csak várni kell. A beágyazódás a megtermékenyüléstől számított 7-10 nap körül történik.
2012. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másnap 25-én már halványabb volt a tesztcsík, mint a kontroll :)
2012. márc. 1. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, akkor 25-én volt az ovud, és 10-én kell majd megjönnie a mensidnek. Vagyis akkor nem kellene. :) Sok sikert! Drukkolok!
2012. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!