Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a leggyakoribb hormonpr...

Melyik a leggyakoribb hormonprobléma, ami miatt rendszertelen a menstruáció, illetve nincs peteérés? Melyik hormon hiánya v. túltermelődése okoz galibát?

Figyelt kérdés

Most hagytam abba a norcolutot, már meg is jött a menstruációm. Holnap megyek hormonvizsgálatra.

Érdekelne, hogy nektek milyen gondotok volt és hogy milyen hamar sikerült a baba?


2009. jún. 8. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak a TSH volt kicsit magas, ez alulműködő pajzsmirigyet jelent. Emiatt nincs peteérés. Már szedek rá gyógyszert 3 hónapja, de peteérés még mindig sehol... :( Minden más hormonom rendben van.
2009. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem aránylag rendszeres volt, csak egy évben egyszer mindig 60 napra jött meg, de később ez is elmúlt, beállt 30-35 napra semmi gyógyszerrel. Viszont elkezdtem szőrösödni, az sem zavart, mert a gyanta megoldotta, csak mikor az arcomon is kezdődött rohantam az endokrinológushoz. Ott teljesen kivizsgáltak, annyira rendben vagyok, hogy csak na, de mégsem akar összejönni a második gyerkőc. Örökletes a szőrösödés és apukámat nézve nem is csodálom! Még az orvos is meglepődött, hogy semmi bajom!
2009. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!