Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy mindenki szervezet...

Tudom, hogy mindenki szervezete más, de létezik, hogy nekem semmi tünetem nincs a peteérés ideje alatt? Van itt olyan akinek nem volt peteérési tünete és mégis babás lett?

Figyelt kérdés
Vagy lehet nincs peteérésem?
2012. márc. 3. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A nők 80%-a nem veszi észre a peteérést. Itt a gyakorikérdeseken inkább az a jellemző, hogy figyelik, számolgatnak..stb. hogy mikor van.
2012. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Remélem akkor én is csak szimplán nem éreztem!
2012. márc. 3. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Sosem tudtam mikor van, azt sem tudom, mit kell érezni - szinte azonnal összejött, hála Istennek. :)


30 hetes kismama

2012. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok, és jó egészséget kívánok nektek! :)
2012. márc. 3. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A nődokim azt mondta, hogy a nők 2% érzi a peteérést. A többiek semmit nem éreznek. Az első kettő terhességem elött én sem éreztem semmi. Most meg a falat is levakarom a fájdalomtól. Jobban fáj, mint a menzesz. Van ez így.
2012. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek elég megnyugtató válaszok számomra! Köszönöm!
2012. márc. 3. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Vajon azért lettem lepontozva, mert azt írtam, hogy nem érzem a peteérésem? :) No, mindegy, nem értem én ezt az oldalt. :)


Kedves kérdező, köszönöm a gratulációt, remélem hamarosan neked is sikerül a baba! ;)

2012. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is remélem! :)
2012. márc. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!