Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjelennek a pattanások,...

Ha megjelennek a pattanások, akkor már tuti nincs baba? :- (

Figyelt kérdés
6 nap a nem vártig.
2012. márc. 9. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem általában így szokott kezdődni a mensi, de ez nem törvényszerű:) Amikor terhes lettem akkor nem volt semmi az arcomon:)
2012. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező azonos cipőben járunk, csak nekem már csak 2 nap van a mensimig. De sajnos a pattanások pár napja nekem is előjöttek...úgyhogy szerintem most sem sikerült. :(
2012. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír!!!
2012. márc. 9. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Én is már komolyan ebből indulok ki mindig, hogy ha előjönnek a pattanások akkor már biztos hogy nem sikerült, tehát olyan ez, hogy én már 1 héttel a mensi előtt tudom, hogy nem sikerült és ez igencsak lehangoló...:( Szerintem nem sikerült. :(

2012. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Engem is nagyon lehangolt,mikor megláttam ma a homlokomon 2 pattanást. El is könyveltem,hogy tuti megint meg fog jönni!!!:-(

Mióta próbálkoztok?

2012. márc. 9. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:

2 év + 4 hónapja.

És baba még sehol...


És ti?

2012. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha már mensi előtt egy héttel kijönnének azok a fránya pattanások, mert pont ebben az időben 'görcsölök', hogy vajon összejött vagy nem:), de sajna csak mensi előtti napon van ilyen...
2012. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van egy 2 és fél éves tündéri kislányunk már,és most a tesó projekten vagyunk,ez a 6. hónapja.

Minden elismerésem a kitartásodhoz!!!!Szorítok!

2012. márc. 9. 18:28
 9/15 anonim ***** válasza:
köszönöm, hát igazából én már nem hiszek a csodákban...
2012. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor voltam a legpattanásosabb, amikor terhes lettem!
2012. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!