Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Van értelme...

Lehetek terhes? Van értelme tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
27-én pontosan megjött, de furcsa volt, rövid ideig tartott, nagyon gyenge volt és egyáltalán nem fájt (pedig én nagyon görcsös vagyok). Ez gyanús volt, úgyhogy múlt vasárnap reggel csináltam tesztet, ami negatív lett. De még mindig terhesnek érzem magam, fáj a cicim, az egyik szemmelláthatóan nőtt is, és a hasamban is olyan furcsa érzésem van (hasonló mintha meg akarna jönni). Lehetséges ez? Ha vasárnap csinálok tesztet, mutathat pozitívat? Próbálom elhinni, hogy csak bebeszélem magamnak, de a mellfájdalmat és -növést nemigen lehet.
2012. márc. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kevés, és rövid volt a menzeszed, akkor igen, lehetsz terhes. Lehetséges, hogy később volt peteérésed, mint kellett volna, így az is feltételezhető, hogy terhes vagy.

Bár én nekem januárban 8 nap helyett 2 napig volt meg. Csináltam tesztet, de semmi. El is mentem orvoshoz, és tényleg nem a baba miatt volt rövid. Egyszerűen csak gyengébb volt.

2012. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Tesztet mindig érdemes csinálni! Szerintem most is. :)
2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz terhes.
2012. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, szerintem nem vagy terhes. Az még adhatna okot a reménykedésre, hogy nem olyan volt a mesid, mint szokott, viszont majd 1 hétre rá megcsinált teszted negatív lett...

A mellfájdalom és növekedés nem csak terhesség jele lehet, a ciklus folyamán bármikor előfordulhat ilyen, nekem még a fogamzásgátló szedése alatt is voltak időszakok amikor duzzadtabb volt.

Persze csinálj még egy tesztet, hogy megnyugodj, meg hogy biztos legyen, de ha az is negatív, akkor hidd el.

2012. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlt mensim után 1-2 nappal volt a negatív teszt, nem egy héttel.
2012. márc. 9. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy 27-én jött meg, az egy hétfői nap volt, és vasárnap csináltad a tesztet. Nem a mensi elmúlása számít, hanem amikor megjött, és ahhoz képest telt el egy hét.Ha terhesség miatt jött meg furán, akkor elvben már a tesztnek is mutatnia kellett volna valamit. De azért csinálj még egy tesztet, mert azért előfordulnak furcsa dolgok, szóval még egy tesztelést megér. Nem vetem el azt a lehetőséget, hogy terhes vagy, csak kisebb esélyt adok neki. De drukkolok, hogy legyen az amit szeretnél! Majd írd meg az eredményt.
2012. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél?
2012. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Teszteltem, negatív lett. :-( A mellem viszont még mindig fáj, nem tudom, mitől lehet. Még menzesz előtt sem szokott ennyire, és látványosan nagyobb is. Nem értem.
2012. márc. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!