Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi rosszat olvastam itt a...

Annyi rosszat olvastam itt a Medi Lab terhességi tesztről. Akkor most nem hihetek a + eredménynek?

Figyelt kérdés
3-ból 3 +! Az ember azt gondolná hogy 3 + teszt csak nem téved,nem?Van vkinek tapasztalata?
2009. jún. 11. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hihetsz :)))
2009. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fajta tesztet még nem használtam, de ha 3-ból 3 pozitív, akkor 100%, hogy van baba. De ha gondolod, csinálj meg egy másik tesztet is.

Amúgy gratulálok! Sajna nekem nincs ilyen szerencsém.

2009. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet ,hogy a teszt nem téved.Én is 3 + -at teszteltem Medi lab-bal,és sajna mégsem sikerült. (gondolom valami hormonális ingadozás volt a gond,nem a teszt a hibás!)

Nézd meg a görbémet:

[link]

Kívánom,hogy neked sikerüljön,szép napot!!!

2009. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sose mutatott téves adatot. Amikor terhes voltam pozitiv lett amikor nem voltam terhes negativ lett. 3 teszt már biztos nem hazudik.
2009. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!