Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5-6 hetes terhes vagyok és...

Kb 5-6 hetes terhes vagyok és a tegnapi Uh eredményem 4,5*6 mm-es petezsák. Ez normális? Nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 6 mm-el voltam terhes. A köv. héten 8 mm-es volt, aztán 7. héten meg missed ab. Nem tudták mitől. Neked szurkolok:)
2009. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem nyugtatott meg!!:(( Más tapasztalat? A doki semmi rosszat nem mondott a mérettel kapcsolatban!Csak gratulált!!
2009. jún. 11. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ha nem lenne jó, az orvos mondta volna! Mikor kell visszamenned?

Nekem 6 hetesen volt embrió, de 5 hetesen még csak a petezsák látható, és ez a normális.

Első válaszoló! Sajnálom, hogy elment a babád!

Azért általában az a gyakori, hogy a végén ebből a pár mm-es kis pöttyből egy szép nagy baba lesz! :-))

2009. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

végül is azt mondta a doki hogy 5 hetes lehetek a méretek alapján és 2 hét mulva kell visszamennem!!Mult hét csütörtökön még csak a megvastagodott nyh-t látta, mást nem, és így hívott vissza szerdára hogy addigra már tuti látni kell valamit!!

És hát ezt látta!! Akkor ez jó?

2009. jún. 11. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen többnyire petzsákot szoktak látni. 6 hetesen már látható benne egy pici embrió, és 7 hetesen már fog verni a szíve. A megvastagodott nyálkahártyához képest ez már fejlődés, és így fog szépen tovább fejlődni a babád. Van akit csak a 6. és 12. héten lát az orvosa. Ott persze látványosabb a különbség.
2009. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!