Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5és fél hetessen fogok menni...

5és fél hetessen fogok menni dokihoz, egyenlőre sima vizsgálatra aztán majd ő ad időt ultrahangra. Mit fog látni első körben? (ami nem az ultrahang)

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne menj, semmit nem làt, elvileg meg kézzel vizsgàlni nem lehet, mert nagy a riziko! Esetleg vérvételre küld el! De szerintem még vàrj 4hetet! Abbol se lesz semmi baj!
2009. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy 4 hetet várj!!! 5 és fél hetesen petezsákot láthat hüvelyi ultrahanggal. Ha kibírod most még nem kell elmenned, de 7 hetesen (azaz 1,5 hét múlva) már szívhang is lesz elvileg. De 7 hét hetesen én már biztosan elmennék, már csak azért is hogy nem méhen kívüli-e. Azt hogy a méhben vagy kívül van-e már most is látja. Ha nem bírsz ki még másfél hetet, akkor legalább a 6 hetes kort várdd meg. Én is úgy mennék, ha pozitív lenne már a tesztem. Gratulálok:)
2009. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 és fél hetesen csak hüvelyi ultrahanggal lehet látni a petezsákot.Vizsgálat Uh nélkül?...hát én nem mennék,csak 1 hét múlva amikor már Uh val látható,talán a szivdobogás is.
2009. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de ugy van hogy hétfőn megyek dokihoz aki majd ad időpontot uh-ra. Ő már biztos ugy adja amikor van értelme,tehát 6-7 hetesen. Csak azt nem tudtam, hogy megvizsgál-e hétfőn simán és lát-e valamit ha igen.
2009. jún. 11. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kézi vizsgálattal meg tudja állapítani, hogy a méh megnagyobbodott, felpuhult. Lehet, hogy vesz rákszűréshez mintát. Gondolom úgy fog időpontot adni uh-ra, hogy legalább 6 hetes legyél.
2009. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!