Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk. Mikor...

Kisbabát szeretnénk. Mikor legyünk együtt ismét? A peteérés holnap várható, de szombaton voltunk együtt utoljára. Legyünk együtt ma is és holnap is vagy nem gond az, hogy szombat óta 5 nap telt el?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Amikor kedvetek van hozzá. Ez nem idöre megy, akkor jön össze a baba mikor legjobban kívánjátok a sexet, és ebböl lesz a legszebb baba is.
2012. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha babát szeretnétek, akkor a legjobb megoldás, a szex. :)

Tehát bújjatok össze, ma mindenképpen! Ne számolgasd a napokat, csak legyetek együtt!

2012. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

A kiskatonák 24órát élnek, a petesejt pedig 12-18órát!

A szombati együttlét lehet, hogy kevés lesz!

Én ma is holnap is, és holnapután is próbálkoznék!

Mert könnyen le lehet maradni arról a pár óráról, amíg életképes a petesejt.

Az tény, hogy jobb esetben a kiskatonák bírják akár 24óráig is a várakozást, de én biztosra mennék.

Még akkor is 33% esély van a babára, ha találkozik a petesejt és a sperma is egy időben és mindketten egészségesek vagytok!

De az elsőnek is igaza van van: egymást kell vágyni és szeretni, nem a babán görcsölni, mert ez is fontos hozzá!!! :)

Sok sikert! :)

18hkm

2012. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Az 5 nap szerintem kicsit sok, igaz 3-5 napig élnek a spermiumok a női szervezetben, de azért menjetek biztosra, és legyetek együtt ma is, sőt holnap is még érdemes lenne reggel.
2012. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, élvezzük a szexet ez nem kérdés.

Azért írtam le az 5 napot, mert állítólag ilyenkor már "öregek" a spermák és frissre van szükség...

Tehát a szombatot nem azért írtam, mert esélyes volt.

Ha ma is és holnap is együtt vagyunk, akkor viszont nem termelődik újra a sperma. Ezért dilemmázok...

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. márc. 21. 15:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek együtt ma is meg holnap is:) Nekünk úgy jött össze, hogy ebben az időszakban mindennap együtt voltunk (habár ő nem maradt meg), de most is így csináljuk.
2012. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ki fogjuk próbálni, eddig kétnaponta bújtunk össze :)

Mondjuk most a Jónás naptár módszerrel próbálkozunk.

2012. márc. 21. 15:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem "öregszenek" el. A spermavizsgálatra is kb. 5 napos önmegtartóztatással kell menni. Így teljesen tökéletesek, úgyhogy ma legyetek együtt, meg akár holnap is.
2012. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
A hármas válaszoló miért lett lepontozva? Mert jó választ adott?
2012. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem pontoztam le, nem szoktam ezzel foglalkozni, de én annyira nem találom jó válasznak, lehet az is így vélte, aki pontozott. A spermiumok 48-72 órát életképesek, nem max 24. Ha így lenne, akkor az általában javasolt 2 naponkénti együttléttel nem érnénk semmit...
2012. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!