Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! Hycosy átjárhatóságim...

S. O. S! Hycosy átjárhatóságim volt hétfőn. Mém mindig barnázom. Nem sokat, és nem fáj semmim sem. Ez normális, mármint a pecsételés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt 2 éve, és most januárban is. A januári Hsg volt (nem ultrahangos, hanem röntgenes), de az előkészületek ugyanolyanok. Nekem utána 4 napig volt barnázásom. Ne izgulj, ez normális, nem lesz semmi gond.

Egyébként mi volt az eredmény, átjárhatók a petevezetékeid?

2012. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát ne izguljak?mert ez nem hsg volt.de nem vérzek csak barnázom.szerinted hány napig normális?nekem jól végződött,mert feloldották a letapadásomat,így mindkettő átjárható :-)))
2012. márc. 28. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Örülök hogy átjárhatók! A Hycosy egy kicsit szelídebb vizsgálat mint a Hsg, de ennél is azért megpiszkálják a méhet belül, ahova felrakják a katétert, ezért előfordulhat pecsételés. 2-3 nap szerintem teljesen normális. Én inszemináció után is barnáztam pár napig, az is normálisnak mondható.

Akkor most már nálad remélhetőleg minden oké, hajrá :-)

2012. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hsg-m volt tavaly szeptemberben (röntgenes). Nekem is azt mondták, hogy pár napig fogok vérezni. Ahhoz képest kb 10 napig rendesen véreztem, mert menstruációt idézett elő.
2012. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a hsg másabb,nem?annyira parázok,hogy baj van.kedves hozzászólóim,nektek mi lett az eredmény?
2012. márc. 28. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg nem fáj a hasam,csak olyan,mintha picit izomlázam lenne a méhemnél.ennyi.
2012. márc. 28. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ne izgulj, szerintem minden oké. Pláne ha csak pecsételésed van. Ha holnap-holnaputánra nem enyhül, vagy nem múlik el, hívd fel a dokid, és kérdezd meg tőle.

Egyébként mindenki másképp reagál ezekre a vizsgálatokra, van aki meg sem érzi, nincs semmi utóhatás, van aki meg görcsöl, fáj a hasa és még vérezget is.

Nekem egy ismerősömnek kétszer is volt átjárhatóságija, azt mondta olyan volt, mint egy nőgyógyászati vizsgálat, másnak meg napokig fájt utána a hasa és még vérzett is. (Lásd a a Henriettát)

2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon igazad van,egyébként...nekem volt 2 lparoszkópiám.Nos,a barátnőm nem vérzett utána,én meg mindkétszer 1 hétig.Sőt,a másodiknál a 4.nap még meg is jött.Tényleg nem vagyunk egyformák.Ha baj lenne,akkor biztos láz,fájdalom,meg ömlene a vér belőlem.
2012. márc. 29. 08:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Én görcsölni nem görcsöltem csak annyi hogy éreztem a hasamat és egy picit szédültem, mert altatásban csinálták. És végre volt rendes vérzésem, mert nagyon ritkán van.

Decemberben meg volt egy laparom pco miatt. akkor is megnézték még egyszer a petevezetőket is. (amúgy átjárható voltam mindkétszer). lapar után kb 2-3 napig pecsételtem.

2012. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!