Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a baratnom esemeny utanit...

Benceball18 kérdése:

Ha a baratnom esemeny utanit beszedett szex utan az adott idoponton belul de o meg egy egesz hhetig meg meg 2napigszedte naponta 2-3at akkor felborult az egesz menstrualasi idoszaka, es majd vlaamikor megjon neki es ujra beall egy ido utan magatol?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hat oruljon, hogy egyaltalan nem lett rosszul vagy nem lett vmi baja, esetleg nem okozott vmi helyrehozhatatlant ezzel. Nem szabad annyit bevenni csak 1et, 72 oran belul HAT es nem 10db vagy tobb hanem csak egy, ez hulyeseg amit csinalt!ezt elmondhatna az orvosanak
2012. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom....Ezt darabra adják,nem levélszámra...:S:D:DIgaza van az előttem szólónak, imádkozzon, hogy ne legyen semmi hormonális baja....És legközelebb nem árt normálisan védekezni!
2012. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elvileg 1 dobozba 2 db van beveszed az elsőt,aztán 12 h múlva a 2.at....

Honnan szerzett ennyit? mi okból vett be ennyit? és hogyan is szedte? mert nem annyira világos...


Hanem csinált helyrehozhatatlant, akkor beáll egy idő után, de ugyanúgy már nem biztos mint előtte volt (nekem sosem lett olyan mint előtte volt, pedig rendeltetés szerüen használtam)


szerintem menjen el orvoshoz...

2012. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló igazi IQ bajnok lehet. Egy szavát sem tudtam kiolvasni.
2016. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!