Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szerettünk volna a...

Nagyon szerettünk volna a párommal babát, és nagyon úgy tűnik, hogy sikerült is. A tüneteim megvannak, de a tesztem negatív lett. Hormonzavaros vagyok, lehet ez a teszteredmény oka?

Figyelt kérdés
2007. aug. 7. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet az oka, hogy a terhességed még nincs olyan előrehaladott stádiumban, hogy kimutathatja egy otthoni terhességi teszt. Javaslom, hogy várj még egy picit, és pár nap múlva készíts egy új tesztet, hátha akkor már kimutatható lesz a pici jelenléte! :o)
2007. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!


mi is így voltunk. csináltam két tesztet, negatív volt. amikor kezdtem rosszul lenni, már pozitív lett a teszt és kiderült 8 hetes terhes vagyok.mikor mondta a doki, majdnem elsírtam magam. menj el nőgyógyászhoz, ő megmondja terhes vagy-e, nyugodtabb leszel. előre is gratulálok. ne aggódj, szerintem rossz a teszt

2007. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!