Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ma még érdemes együtt lennünk? Csütörtökön délután volt az LH csúcs (gyönyörű pozitív ovulációs teszt)

Tegnap már egyforma csíkok voltak a teszten és szerintem ma hajnalban lehetett a tüszőrepedés.

Pénteken (tegnap) éjjel voltunk utoljára együtt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tüszőrepedés, peteérés, együttlét

2012. márc. 31. 08:30  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem azt mondta a dokim, hogy a pozitív ovuteszt utáni 24, majd 36 vagy 48, nem emlékszem pontosan) órával kell együtt lenni. Szóval szerintem mindenképp. Sok sikert!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. márc. 31. 08:40 Privát üzenet
A 36 v. 48 óra nem tiszta:)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. márc. 31. 08:41 Privát üzenet

Ha ma hajnalban volt tüszőrepedés, a tegnap esti kiskatonák már ott várták a petesejtet! :)

Szerintem ma még érdemes összebújnotok!!

Remélem sikerül! :)

19hkm

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. márc. 31. 10:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Rosszul írtam, csütörtökről péntekre éjjel voltunk együtt utoljára:)

# 4/4Időpont 2012. márc. 31. 11:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez pozitív teszt? Délután fél 5-kor csináltam. Teszteljek még reggel is a biztonság kedvéért?
Ha a pg53 vasárnap este páfrányos volt (reggel még nem), és délután voltunk együtt, az korán volt?
Holnap tesztelhetek délután, vagy inkább várjam ki a szombat reggelt?
Szerintetek ez most pozitív vagy negatív? 4. napja késik ma csináltam egy Gabriel tesztet délután. Én nagyon halvány csíkot látok
Lombikosok! Menzeszem elsö napján kell az injekciozást elkezdenem, de ha délután jön meg? Többi lent.
Jan.27-én volt meg utoljára. Febr.8-án voltunk együtt a férjemmel úgy, hogy véletlenül bennem ment el. Babás lettem? Tegnap (19-én) délután csináltam egy tesztet, negatív lett,...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!