Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy magasan...

Mit jelent az, hogy magasan vagy alacsonyan van a méhszáj?

Figyelt kérdés
Lányok, ti állva vagy guggolva nézitek? Azért kérek segítségt, mert eddig nem nézegettem magamnak, és nincs összehasonlítási alapom. Tegnap este állva még épp, hogy nagy nehezen elértem a mutatóujjammal, de guggolva könnyedén. (Kicsi kezem van amúgy, és rövid ujjaim, ha ez számít.) Ma este már sokkal könnyebben elértem állva is. Amúgy holnap kellene megjönnie. Mit tanácsoltok a megfigyelésekhez, és mik a tapasztalataitok?
2009. jún. 15. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Felteszed a lábad a kád szélére, középső ujj elő és benyúlsz. Ha a felső ujjperceddel éred el és körbe tudod "írni" akkor fent van. Ha már a középső/alsó ujjperceddel is eléred és nem olyan mint egy üveggolyó, akkor az lent van. Ha a végét/hegyét meg piszkálod érezhetsz rajta egy kis rést, az azt jelenti hogy nyitva van. Nekem ha fent van akkor kemény és akkora mint egy mogyoró, amikor megjön lent van, akkora mint egy dió és a puhasága mint egy barack.
2009. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon hasznos volt. :-)
2009. jún. 15. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi újság veled, megjött vagy sem?
2009. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos meg. Méhszáj lent, hőm is csorog lefelé szép lassan, és vérzek.


de új hónap, új remény.

2009. jún. 17. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!