Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február elején jött meg...

Luna20120323 kérdése:

Február elején jött meg utoljára a mensim rendesen. A barátommal babára hajtunk. Voltam dokinál, megcsináltatott velem egy terhességi tesztet ami negatív lett. Felírt napi 2szer 1 tabletta norcolut-ot. Ez a gyógyszer segíthet a teherbe esésbe? Luna

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Először a ciklusodat szeretné a doki rendbe tenni,bár én ezt mos onnan szedem hogy elolvastam a neten a betegtájékoztatót. Nem mondott az égvilágon semmit a doki hogy miért maradt/maradhatott ki 1 hónap vérzés?
2012. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szedjél premens tablettát,ez barátcserje kivonat,nem hormon.Rendbe teszi a ciklust,és segiti a teherbe esést.
2012. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Norcolut progeszteron,a beágyazódást/megtapadást segítené.De jelenleg nálad annyit tesz,hogy amikor abbahagyod meg fog jönni a menstruációd.Utána ki kellene vizsgálni,megnézni a hormonjaidat.Pláne,ha máskor is előfordul ilyen hosszú ciklus.Ne vesztegesd az időt.Ha nem vizsgál ki a doki,keress másikat.Sok sikert :)!
2012. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem ezt a gyógyszer a mensi meghozatalára adták, mikor nem volt baba, és a menszesz 3 hónapig nem jött meg, ez vetélés után volt amúgy, de a lényeg hogy nekem ezt a vérzés meghozatalára írták fel, ahogy abbahagytam a kiírt adagot meg is jött.

2012. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk hatalmas tévedés, hogy a barátcserje, cickafark stb. nem hormonok, a fiziológiás hatásukat tekintve nagyon is azok. :) Tehát érdemes ezekről megkérdezni az orvost, mert amúgy normális ciklusokat fel is boríthat.
2012. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, teákkal csak óvatosan! én is megtapasztaltam a hatásukat, a frász jött rám. Az orvos meg csak mosolygott, azt mondta, hogy a fitoösztogén taratalmuknál fogva kibillenthetik a hormonrendszert az egyensúlyból. soha többé tea-pedig már mi is 1,5 éve várunk a babára.
2012. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!