Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid mensi végeztével a hőm...

Rövid mensi végeztével a hőm újra megemelkedett, azóta is magasan van. Teszt negatív. Ránéznétek a görbémre?

Figyelt kérdés

A hőmérőzést egy éve védekezésként alkalmazzuk óvszerrel kombinálva. Ha már biztosra vehető, hogy volt pé-m, onnantól nem védekezünk addig, amíg meg nem jön. Nem lenne nagy gond, ha becsúszna a baba, csak még nem tervezzük.

A mensim időben megjött, de rendes vérzés csak 1 napig volt, közben nem görcsöltem. Viszont másnap, amikor nem jött semmi rémesen fájt a derekam, fájdalomcsillapítóval volt csak kibírható. A következő nap pedig visszament a hőm magasra és azóta is kitartóan fenn van. Nincs semmi tünetem, csak olyan érzés van a hasamban, mintha meg akarna jönni.

Gondoltam, hátha nem vettük észre, hogy kiszakadt az óvszer, ezért tegnap délben teszteltem, de negatív lett. Beteg nem vagyok. Viszont eszembe jutott egy kósza ötlet. Lehetséges, hogy mensi előtt volt egy "ráadás" peteérésem, amitől teherbe eshettem? A 20. cn-től nem védekeztünk. Ilyen esetben mikortól mutathatja ki a teszt?


[link]

(Azért nem kezdtem új ciklust, hogy egybe lássátok a görbét.)

Köszi a segítséget.


2012. ápr. 11. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég magas neked az alaphőd is, pajzsmiriggyel minden rendben?
2012. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még nem nézettem meg. Lehet pajzsmirigy túlműködése úgy is valakinek, hogy a magas alaphőn kívül semmi más tünet nem jelentkezik?
2012. ápr. 11. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
HCG teszt mit mutat?
2012. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja Bocsi, látom nega. Szerintem pár nap múlva csinálj még egyet.

Nekem is pajzsmirigyproblémám van, de a hőn nem látszik. Amikor gyógyszereket kaptam (pl Bromo) akkor volt magas...

2012. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra, mert bizony esélyes a terhesség.
2012. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, teszteltem újra. Ismét negatív. Viszont a hőm még mindig nagyon magas. Direkt megmértem másik hőmérővel is, szóval nem a hőmérőm romlott el. Már arra is gondoltam, hogy valami baktérium bujkál bennem.

Egyébként végiggondoltam, hogy legfeljebb akkor lehetek babás, ha konkrétan a vérzés előtti pár napban történt a fogantatás, hiszen ahhoz képest még nem telt el 14 nap, vagyis a tesztnek még nem kéne mutatnia. Szóval tesztelek egy utolsót egy hét múlva, addig pedig próbálok nem gondolni az egészre.

[link]

2012. ápr. 14. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!