Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném megszülni a gyerekem...

Szeretném megszülni a gyerekem, de párom elakar hagyni, én viszont szörnyű dolognak tartom egy gyerek elvetetését. Gonosz dolog igy megszülni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a lényeg, hogy egyedül fel tudnád-e nevelni a gyereket. Ezt csak te tudhatod. De hasonló helyzetben, mint ahogy most te vagy, nekem pl. nem lenne esélyem normális körülményeket biztosítani a gyerkőcnek, lakni is csak a szüleimnél tudnék, ott pedig kevés lenne a hely.
2009. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Egyáltalán nem gonosz dolog megszülni.Miért lenne az?Csak mert az apja egy szemét állat(már bocs)?!Ha van hol laknod,ha biztonságban vagy,és szeretni fogod azt a Picit,akkor mindenképpen tartsd meg,nem 1 egyedülálló anya van a világon.Nekem 3 hós a kislányom,ha az apukája elhagyott volna,akkor is megtartottam volna,ő az életem értelme.Kitartást neked!
2009. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Gonosz dolog volna elvetetni.És gonosz dolog a párodtól, hogy terhesen elhagy.Megszülni nagyszerű dolog.Biztosan nagyon nehéz lesz felnevelni, sok erőt és kitartást.
2009. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha érzel magadban elég erőt, bátorságot és vágyat arra, hogy egyedül belevágj, akkor miért lenne gonoszság? Lényeg hogy minden szereteted az övé legyen. Később pedig még apukája is lehet, aki majd szeretheti a vérszerinti helyett. Láttunk már ilyet...
2009. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Tavaly hasonló cipőben jártam,de nekem ezen kivül vannak már gyerekeim,elvetettem és a mai napig bánom,hogy nem volt bátorságom megtartani!Azóta se nyugodt a lelkiismeretem!Tartsd meg mindenképpen,a párod úgyis meggondolja majd magát!Kitartás!

2009. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Szomszédot elhagyta a férje rögtön a szülés után (addig csak azért nem, hogy viszonylagos nyugalomban legyen a terhesség), egy nőért. Azóta van a szomszédnak csodaszép gyereke, sokkal fiatalabb, tök jó fej párja, aki sajátjaként szereti a gyereket, az exnek meg semmije sincs, kéthetente láthatáson kívül...

Szerinted ki járt rosszabbul? :-)

Szerintem nyugodtan tartsd meg! A pasi már "megtette" a magáét a gyerekért, így nincs beleszólása. Ezalatt azt értem, hogy nem védekezett megfelelően, így teherbe estél, a gyerek megfogant, ő már apa, ha tetszik neki, ha nem. Ha nem szeret téged, jobb, hogy elhagyott, minthogy a gyerek kedvéért maradt volna, hidd el. Hozzájárul majd a neveléséhez anyagilag. Ha máshogyan nem akar, akkor máshogyan nem járul hozzá, az ő dolga.

2009. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tartsd meg Nagyon bánnád később ha elvetetnéd... Szerintem örülj h neked sikerült... Lesz majd egy másik férfi aki szeretni fog téged is meg a gyermekedet is.
2009. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha te "készen" állsz rá, akkor mindenképpen szüld meg! Meglátod mennyi szeretetet kapsz majd a gyermekedtől!!! Az életed is rendeződni fog, van még rendes férfi, aki el fog fogadni a gyermekeddel együtt!
2009. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
SZÜLDD MEG!!!!!!!csak nem kell éhenhalnod így sem...!?ő meg bekaphatja!!!!!tudod mi próbálkozunk egy ideje,és más fel sem fogja,hogy olyannak mint mi mennyit jelentene egy baba,és nem beszélve arról ha később meg nem lehetne....
2009. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
17%
VETESD EL sokkal jobb neki mert most őszintén mennyivel jobb neki hogy egy otthonba nő fel ha történik veled valaki meg meik férfi venne el egy gyermekes anyát!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!