Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztek negatívok, UH pozitív?...

Tesztek negatívok, UH pozitív? Ez lehet? 18/L

Figyelt kérdés

5 tesztből 5 negatív, doki UH-n pozitívot mondott!! A szerencsés apa még nem tudja, de nem is tudom hogyan tálaljam! A szülők mindkét oldalról támogatnak csak apucinak kéne megtudni a jó/hírt! Segítsetek!!!!


Köszi Deby



2012. ápr. 19. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Van ilyen.A barátnőm a 2. babánál nem is csinált tesztet.Az elsővel az összes nagatív volt.Így 10 hetes terhes volt mire orvos látta.

Pontosan mit mondott a doki?

2012. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
6 hét 4 napot mondott UH-n de érezni nem érzett semmit!! Viszont gyógyszert szedek/szedtem. az apuci miatt ha vele vagyok midíg be kell vegyem mert nem merem neki elmondani!
2012. ápr. 19. 22:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de terhes vagy és még szeded a gyógyszert?Beteg gyereket akarsz?Miért félsz a párodtól ennyire?Mond el neki őszintén.De ha jól sejtem ő még nem akar gyereket.
2012. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ál még rá készen! nem titok még csak 17 éves! anyagi hátterünk sincs, nekem is meg neki is még suli!! (nem tudtam hogy a tabitól lehet baja a babának!)
2012. ápr. 19. 22:47
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
( Én valahol egyébként azt olvastam, jobb, ha végig szedi ilyen esetben az adott havi gyógyszert, mert ha hó közben hagyja abba, nagyobb az esély arra, hogy a baba kilökődik. Nem tudom, van-e benne ráció. )
2012. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az utolsó hetem van még vissza!! szerinted apucinak hogyan közöljem a dolgot?
2012. ápr. 19. 22:58
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Hát nem lesz könnyű felfognia 17 évesen hogy apa lesz. Nem kell nagyon csűrni csavarni a dolgokat egyszerűen megmondod hogy beszélned kell vele, és elmondod. A másik pedig hogy te ismered és gondolom tudod hogy hogy fogja elviselni ezt, hogy fogja fogadni a hírt. Sok sikert kívánok és gratulálok a babához, annak ellenére is hogy nem vártátok. És remélem ha nem kitörő örömmel is fogadja majd az apa de azért boldog lesz.

2012. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én tuti nem szedném a gyógyszert.De nagyon át kell gondolnod hogy megtartod e ha nincs semmi anyagi hátteretek.Egy baba nagyon sok pénz.Az elején meg kell venni neki mindent(babakocsi,kiságy,babahordozó stb.)És ha megszületett akkor is pelenka,ruhák.Ahogy nől egyre több mindenre van szüksége.Én pl nem tudtam szoptatni,a tápszer havi szinten 16000Ft volt+pelenka.30000Ft simán elment ha mindent beleveszünk.Később mindennap gyümölcsöt kell venni,és még sorolhatnám.Gondold végig hogy ezt mind megtudjátok e adni neki.Persze nem lebeszélni akarlak csak a tényeket íróm.
2012. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
előző válaszoló! szerinted megkönnyítené a helyzetet ha UH képen megpróbálom neki elmagyarázni mi az??
2012. ápr. 19. 23:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6 hetesből még nem sok minden látszik.Szerintem fogalma se lenne róla hogy mi az.Mond meg neki egyszerűen.Nem kell túlcifrázni.
2012. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!