Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti melegnek éreztétek a...

Ti melegnek éreztétek a testeteket, arcotokat, mikor kiderült a terhesség?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva kéne nem megjönnie. Nem mérem a hőmet, csak néha szoktam a hüvelyemben, nyugalmi állapotban megmérni. Ugye a ciklus elején nem olyan magam, 36,8-9 szokott lenni, maximum 37. Most peteérés után pedig egyre feljebb megy, 37,2 37,4 ma meg már 37,5 volt. Mégsem érzem magam különösebben melegnek. Aki pozit tesztelt, az mindenképp érezte magán a hő megemelkedését? Vagy van még azért remény, hogy én nem érzem?:)

2012. ápr. 20. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, az, hogy nem érzed magad melegebbnek, az nem jelent sokat, attól még az vagy :) A hő szép. Mikorra (nem) várod?
2012. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keddre, de még szerdán is megjöhet. Szóval még bármi megtörténhet. De nagyon álmos vagyok, ami furcsa, meg kicsit fájdogál a hasam:)
2012. ápr. 20. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyugalmi állapot mit takar? Reggel mielőtt felkelnél vagy napközben? Mert ha ez utóbbi akkor ebből a szempontból lényegtelen...
2012. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!