Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam UH-n és a doki azt...

Ma voltam UH-n és a doki azt mondta, hogy az endometrium 5mm domináns tüsző nincs. Lehet még ebből peteérés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10. napon és keddre (14. nap) visszarendelt ellenőrző UH-ra. Provera-t és clostit szedtem.
2012. ápr. 20. 13:59
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld van 3 tüszőm. 18, 17 és 16 mm-es. Kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt és ezt ma este kell beadni és pénteken megyünk összeférhetetlenség vizsgálatra. Kérdeztem a dokitól hogy most akár sikerülhet is??? Azt mondta hogy akár még ikrek is lehetnek. Mondtam neki hogy nekem mindegy csak legyen már valami! :)
2012. máj. 2. 17:59
 22/34 A kérdező kommentje:
A műtétre visszatérve, nekem csütörtökön volt a műtétem és mondta a dokim hogy akár már hétfőn mehetnék is dolgozni ha nem fizikai munkát végzek. Hát én azért itthon maradtam 2 hétig.
2012. máj. 2. 18:02
 23/34 anonim ***** válasza:

Jaj micsoda jó hírek! Örülök neked és nagyon szorítok! Én továbbra is tanácstalan vagyok, legyek türelmes menjek endokrinológushoz, vagy csapjak bele és legyen meg a műtét. Az eszem az endokrinológust, a szívem pedig a műtétet akarja. Mi van akkor ha tényleg valami nem oké a hormonokkal? A párom külföldön dolgozik és lehet a nyáron haza tud jönni pár hónapra. Abban az esetben pedig nagyon jó lenne ha próbálkozhatnánk. De ahhoz a műtét kell. Az endokrinológushoz pedig hónapok. Jaj nem tudom!!

Irj majd mi újság, ígyál palástfűteát,ill. én szedtem E vitamint, nagyon szépen vastagította a nyálkahártyát!!

2012. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nekem a dokim egyből a műtétet mondta, nem is említett más dokit, pedig a cukorterheléses inzulinom tavaly májusban elég rossz lett, pedig akkor már régóta szedtem a merckformint. Idáig nem bántam meg hogy hallgattam a dokimra. Nem akarlak semmire sem rábeszélni de ha belevágnál a műtétbe lehet mire hazajönne a férjed rendbe jönnél. Igaz csak átmeneti megoldás, de akkor is...

Meddőségibe jársz???

2012. máj. 2. 21:53
 25/34 anonim ***** válasza:
Szia! Nem járok meddőségibe, Békés megyében lakok, legközelebb Debrecen vagy Szeged lenne. Én attól félek, hogyha sikerül is teherbe esnem a gyógyszerek segítségével, mi lesz ha a betegségem (pco), mellett nem tudom kihordani. Ezért megpróbálom a biztosabbat, és hátha sikerül a hormonháztartásom rendbe rakni. Csak nem tudok egyenlőre dokit, aki igazán ezzel foglalkozik. Szeretném a magánrendelésén megkeresni, ne kelljen sokat várni, mert azt nem tudok.
2012. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Mi már meddőségibe járunk. A győri Kaáli intézetbe. De ha a pco mellett összejön a baba, akkor adnak gyógyszert, hogy nehogy elmenjen.
2012. máj. 3. 12:20
 27/34 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült találnom egy nagyon jó Endokrinológus Főorvost találnom, kis protekcióval kaptam hozzá időpontot keddre. Nagyon örülök neki. Veled mi újság? Éreztél valamit az injekció után?
2012. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy ilyen hamar kaptál időpontot! Majd írd meg hogy mit mondott!

Csak annyit éreztem a tüszőrepesztő szuri után hogy ma egy kicsit szurkál a hasam, meg a melleim nagyon érzékenyek. De ezt már kb 1 hete érzem. Meg igazából most kaptam először ilyet (remélem utoljára is) nem igazán tudom, hogy mit kell érezni.

Nagyon félek a holnapi vizsgálattól! Remélem minden rendben lesz!

2012. máj. 3. 21:44
 29/34 anonim ***** válasza:
Szorítok neked, nekem másnap nagyon heves fejfájás és magas pulzus számom volt, bár igaz nem volt könnyű napom. De 2-3 napig éreztem a hasszúrkát, mindkét oldalon, pedig csak a bal oldalon volt tüszőm. Majd írj te is.
2012. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

szia! Ma megtudták csinálni az összeférhetetlenségi vizsgálatot és jó lett az eredményünk! :DDD

Ráadásul azt mondták hogy a legnagyobb tüszőm 19 mm és már csak órái vannak hátra és megreped! Érdekes mert nekem inkább jobb oldalon szurkált és ott "csak" egy 18 mm es tüszőm van a bal oldalon meg 16 és 19 mm-es. Kedden kell visszamennem UH-ra hogy megnézzék hogy ki-e lökődött. Ha kilökődött akkor kapok gyógyszert hogy megtapadjon.

2012. máj. 4. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!