Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 hete késik a menzeszem....

Már 2 hete késik a menzeszem. Nem feküdtem le a barátommal, tudom h szűz vagyok, viszont én azt hallottam, hogy hiába szűz az ember attól még terhes lehet ha a fiú megujjazza! Igaz ez? :O (nem tudom h kerülhetett-e ODA sperma. )

Figyelt kérdés

remélem h csk az izgulás és a stressz miatt késik a menzim...

de lehet hogyha jövőhétre sem jön meg veszek egy terhességi tetszet.(amúgy még nem állt be a menzim, de soha nem maradt ki egyetlen hónap sem)

MEGBÍZHATÓ terhességi teszt? amit pl.: a DM-be lehet kapni?


2009. jún. 22. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi,tuti nem vagy terhes. menj el dokihoz,lehet h valami hormonális dolog,de lehet pl a vizsgák miatt is h késik.

ennyi késés után a doki már meg tudja mondani,h mi lehet.

és a szüzességed nem veszi el a vizsgálat,mert uh,vagy laborvizsgálatot csinálnak ilyenkor.

szóval ne félj a dokitól és ne kombinálj:) menj dokihoz.


ha még fiatalka vagy,van már mindenhol tini ambulancia,nézz annak utána

2009. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Áhh, szinte kizárt, hogy terhes vagy, csak a stressz :) , de megnyugtatásképp vegyél egy tesztet, akár már holnapután is megcsinálhatod, reggeli első vizeletből. Amik szerintem megbízható tesztek: Qupido, Gravi-HCG, Clearblue, a lényeg az, hogy 10-es érzékenységű legyen. Ha rám hallhatsz lilyt semmi féleképpen ne vegyél. Remélem tudtam segíteni :)
2009. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha erre az oldalra eljutottál akkor keress tovább a neten, hogyan is működik a szex és hasonlók. Tuti nem vagy terhes.
2009. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem vagy terhes ez biztos viszont jó lenne ha elmennél dokihoz a késének más nő gyógyászati okai is lehetnek.
2009. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!