Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom. Sok ilyen, hasonló...

Tudom. Sok ilyen, hasonló kérdés van/volt. De aggódom. Ugye nem lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval. Ma barátommal pettingeltünk. (hozzáteszem, volt már többször sex. gumival természetesen.) a pénisze ott volt a hüvelyemnél. és egy pár cm-t bele is ment. (4-5öt sztem...) elég sok előváladéka szokott áltílában lenni, nem tudom most volt e és mennyi. ezután kézzel folytattam, tehát közelsem ott élvezett el, de azért az a pár centi ottvolt joideig... tudom, nagyon buta kérdésnek fogjátok tartani:S:S:S:S csak szimplán aggódom..:(
2009. jún. 22. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudod hogy elég sok az előváladék akkor miért engeded a farkát a hüvelyedhez/be? Lehetsz terhes. Igaz, kicsi az esélye, de máskor vigyázzatok! Várd meg míg meg kellene jönnie, ha nem jön meg, vegyél tesztet!
2009. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszt.:) igen, tudom....:S nagyon szeret, sose csinálna nekem rosszat:S mindig védekezünk, eszünkbe se jutna anélkül..:s csakhát vannak pillanatok amikor a pasikat mégis picit a farkuk verérli.:S nem akrtam elhúzóckodni, nem akartam h azthiggye, h nem akarom. de tudom. ez gyerekeskedés, igen. de hát már megtörtént, nemtudom változtatni.:S:) amugy a teszt mennyi idő mulva mutat megbízható eredményt?
2009. jún. 22. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Minimum 2 hétes terhesség kell ahhoz, hogy kimutassa...

Egyébként nem gáz, előfordul az ilyen. Velünk is előfordult, nem lett baba. :)

2009. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha terhes leszel, akkor egy csodabébitek lesz, aki nagyon de nagyon meg akar születni:D Nyugi, semmi nem lesz.
2009. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) akk majd 2 hét mulva kb veszek.:9 köszönöm, kicsit megnyugtattatok!:)
2009. jún. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!