Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik és ma olyan...

4 napja késik és ma olyan tojásfehérje állagú barnás folyásom volt ( csak nagyon kevés) ettol még lehetek terhes? Teszteljek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már tesztelnék a helyedben. :)
2009. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 nap késéssel simán tesztelhetsz! Hajrá! Én Gravi HCG-t használtam, ezzel már nem kell a reggeli első pisit sem megvárni, én is délután teszteltem annó!


Drukkolok!

2009. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia tesztelj már simán kimutatja!Megy a drukk a gravi hcg nagyon jó!:-))))Nekem a nemvárt másnapján kimutatta a lily is csak halványan a gravi pedig olyan erős lett tegap majd fel robbant!
2009. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok koszi, akkor ma veszek tesztet aztán majd meglátjuk.
2009. jún. 23. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késéssel neg. volt,igaz gagyival teszteltem.Majd 6 nap késés után mentem orvoshoz aki még akkor nem érzett semmit,de csináltatott labort és az kimutatta hogy babás vagyok.Utánna a kíváncsiság kedvéért csináltam egy tesztet az már a 9.nap volt és halványan de mutatta már.Tesztelj és majd írd meg az eredményt.Szurkolok!
2009. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan.
2009. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap teszteltem délután neg. lett, de még mindig nem jott meg. még várok pár napot aztán ujbol megprobálom.
2009. jún. 24. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!