Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Ildii17 kérdése:

Szerintetek mikor teszteljek ami már biztosra mutatja h terhes lehetek? És nektek mi a véleményetek? Nagyon szeretnénk babát a párommal! Méghozzá 3 lányt

Figyelt kérdés
Április 17-én jött meg és 20. dikán múlt el. Már 20. dika óta minden nap együtt vagyunk a párommal, akár többször is egy nap, mindenhol azt irták h május 1. jén volt peteérésem, még jelek nincsenek h terhes lennék, csak reggelente nagyon melegem van, olyan érzés mintha lázas lennék, tegnap éjszaka 3x is voltam pisilni (ami rám nem vall mert amugy nem vagyok egy nagy ivó, meg ritkán járok pisilni) egyre többet tudok enni, folyton éhes vagyok, a hasam felvan puffadva, de nagyon. és a fejem meg a hátam is szokott fájni :/ nemtudom mire véljem ezeket a jeleket, szerintem még a baba miatt nem lenne jele. Hacsak nem elöbb sikerült mint 1. je.

2012. máj. 4. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha biztosra szeretnél menni, mindenképp érdemes megvárni a következő ciklus első napját. Bár az érzékenyebb tesztek fiatalabb terhességet is kimutatnak, de azért azoknak is kell idő. Szerintem ilyen korán nem érezhetsz semmi terhességi tünetet, mivel a megtermékenyített petének be is kell ágyazódnia, majd csak ezután kezdődik meg a hcg termelés, ami miatt érezheted a fent leírtakat. Lehet, hogy annyira szeretnéd, hogy terhes légy, hogy a szervezeted produlálja ezeket. Szerintem várj május közepéig és ha a szokott időben elmaradna a vérzésed, csinálj tesztet.
2012. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tünetet még szerintem sem érezhetsz, még akkor se nagyon, ha korábban volt ovud, mint 1-e. A teszttel pedig várd meg a következő menzeszed időpontját.
2012. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De szerintetek lehetek terhes?

elvileg 15.én kellene megjönni-e. Remélem nem fog, és jön a baba :) Nagyon szeretnénk!

2012. máj. 4. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem jó ha ennyiszer voltatok együtt. Azt javasolják az orvosok, hogy kétnaponta érdemes együtt lenni.

Ha egy nap többször vagytok együtt, akkor egyáltalán nem tudnak regenerálódni a spermiumok, és nem lesz belőle baba, vagy csak nagyon nagyon ritka.

A naponta együtt levés sem a legjobb, inkább a kétnaponta!

A peteérésed óta még csak 3 nap telt el, ennyi idő alatt nem érezhetsz még semmit! Nekünk most jött össze a baba, és én a peteérésemtől számított 11. napon kezdtem el olyanokat észrevenni, ami a baba miatt van/volt.

Szurkolok azért! :) De még legalább 1 hetet várj a teszteléssel!

2012. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy teherbe estél, de még nem vagy az. Terhességről akkor beszélünk, hogyha már beágyazódott az embrió, de te elvben még nem tartasz ott. Amúgy a túl gyakori együttlét tényleg nem a legjobb, főleg ha naponta több aktus is van.
2012. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szorítok nektek, hogy összejöjjön, de úgy nem igen fog, ha ilyen sokszor együtt vagytok. A legjobb 2 naponta.
2012. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Rossz módszert alkalmaznak azok a párok, akik napokig nem szeretkeznek, hogy aztán nagyobb eséllyel essen teherbe a nő - Kutatók kiderítették, hogy legtöbb esetben az az egészséges, ha naponta van szex a partnerek közt.

2007.10.17 09:50 :)

2012. máj. 5. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze az sem feltétlenül jó, ha napokig nem történik aktus, mert úgy könynen elszalaszthatják a megfelelő napot, de attól még az sem jobb, ha túl sűrű az együttlét. Még a naponta 1 aktus még nem gáz, de ha a mindennapos szex mellett napi több is van, akkor azzal már jelentősen gyengül a spermiumok minősége. Ezért ajánlják azt leginkább, hogy a termékeny időszakban 2 naponta legyen szex, mert úgy nem lehet elkerülni az ovut (mivel a spermiumok 2-3 napig életképesek maradnak a női szervezetben), és mindig lesz friss, kellő mennyiségben.
2012. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Megyo88 válasza:

Kedves Ildi!

Ugyanabban a cipőben járok, mint Te! Ugyanúgy 17-én kezdődött a menstruációm és nekem is május 1. körül volt elvileg peteérésem! Valamint hasonló tüneteket produkálok: fel vagyok puffadva, éhségrohamok törnek rám, szinte egész nap olyan érzésem van, mintha hőemelkedésem lenne, feszülnek a melleim!

Nem tudom, hogy mikor teszteljek?! Már nagyon türelmetlen vagyok!

2012. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök h egymásra találtunk! Küldtem levelet, örülnék ha tudnánk beszélni és tartani a kapcsolatot! Puszi
2012. máj. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!