Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van hogy az baba utáni vágy,...

Van hogy az baba utáni vágy, és a szív mást mond mint az ész?

Figyelt kérdés

kb 4 nap múlva kellene nem megjönnie! A szívem és a vágy azt súgja hogy lehet most összejött! Néha van hányingerem a cicim is teltebb stb...

Az eszem pedig tudja hogy most sem jött össze, ne is reménykedjek! A cicim mindig ilyen mensi előtt és csak beképzelem hogy most más...

Vívódnak bennem az érzések, egyik pillanatban reménykedem, másikban az eszem leállít hogy: Hülye vagy? Ne reménykedj! Biztos nem jött össze...

Megért valaki? Vagy én már pszichologiai eset lennék???


2009. jún. 24. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, csak rágörcsölsz nagyon erre a témára és így nehezebben jön össze. Lazíts! Foglald le magad mással. És amúgy az érzések sokszor nem csalnak, én is megéreztem, ha terhes voltam még a tünetek előtt.
2009. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút megértelek. Én annyira terhes akartam lenni anno, hogy 6 hónapig minden áldott hónapban hányingerem volt reggel, néha hánytam is, érzékeny volt a mellem, nem bírtam a szagokat, stb. De ezeket a tüneteket nem a baba okozta, hanem én beszéltem be magamnak. Annyira sikerült beleélnem magam, hogy fizikai tüneteket voltam képes produkálni. 6 hónap próbálkozás után úgy döntöttünk, hogy várunk még a babával, majd jön ha jönni akar. Elmúltak a tünetek és 1 hónap múlva terhes lettem.
2009. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanazt érzem mint te, és nekem is 4 napon belül kellene jelentkeznie a nemvártnak. Nem bírtam, teszteltem.........azt hiszem mondanom sem kell az eredményt. Felesleges pénzkidobás volt, hisz amúgy is tudtam, hogy nem sok a valószínüsége, hisz a hónapban a párom külföldi tartózkodása miatt keveset tudtunk együtt lenni, na de amikor igen.....hát bíztam az eredményben.

Igaza van az előttem szólóknak.......a titok szerintem is az, hogy ne görcsöljünk rá, ne figyeljünk semmit, egyszerűen csak minél gyakrabban, minél felszabadultabban szeressük egymást a párjainkkal!

Mielőbbi babázást kívánok Neked.

2009. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én próbálok nem rá görcsölni , de nem megy! Már a hőmet sem mérem minden nap, van hogy csak minden másnap! Mindig ha a babán gondolkodok, akkor gyors elterelem a figyelmem és szabályzom hogy ne gondoljak rá! De meglátok egy terhes kismamát, vagy bababoltot, vagy barátnőm babás képét az iwiwen és máris előjönnek a vágyak, gondolatok! Már annyira kétségbe vagyok esve, hogy nem tudom abbahagyni, mindig előjön az érzés!
2009. jún. 24. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így értztem sokáig, mint Te. Azután januárban úgy tűnt, sikerült (fél év után)... sajnos spontán vetélésem volt. Azóta egyáltalán nem érdekel, sikerült- e vagy sem. Természetesen próbálkozunk, és nagyon boldog leszek, ha összejön. De az állíndó számolgatás, görcsös együttlét a párommal elmúlt. Akkor vagyunk együtt, amikor jól esik és egyáltalán nem érdekel mikor van pém. Amolyan védekezés alakult ki bennem az esetleges további fájdalmas tapasztalat ellen.
2009. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem amiről írsz. Nagyon nehéz elérni azt a szintet, hogy valóban ne a babatéma töltse ki minden napodat, és percedet. Én azt csináltam, hogy abszolút leálltam mindennel, csak a vitaminokat szedem. Nem mérek semmit, és nem számolgatok. Nagyon nehéz volt az elején, de azon kaptam magam, hogy egyre ritkábban tör rám a görcsös akarás. Igazából az a baj, hogy ha görcsölünk azzal nem segítjük elő a baba érkezését, így teljesen felesleges! Attól még, hogy nagyon-nagyon szeretnék babát, sajnos nem jön nálunk már több, mint egy éve!Kitartást kívánok neked, és remélem hamarosan sikerrel jártok!
2009. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a megértést! Csajok nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm nektek!

Egyébként én kb 1,5 éve nem szedek gyógyszert, fél éve volt 2 hónapom amikor clostyt szedtem, és azóta várok, de sajnos lassan vissza kell mennem a dokihoz is nem húzhatom tovább. Sajnos kivizsgálás lesz a vége a nyár végén, még addig várok, és szeptemberben doki!

2009. jún. 24. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Megértelek a megérzéssel kapcsoaltosan. Mi 2 hónapja próbálkozunk, és nem görcsöltünk még rá nagyon a témára. Nem is reménykedtünk, hogy sikerül pár hónapon belül. De mégis ebben a hónapban éreztem, hogy sikerült. Olyan lelki bébe szállt meg, tudom hülyén hangzik. Nem jött meg, 3 nap múlva teszeltem, halvány pozitív volt, pár nap múlva még egy teszt pozitív lett. Nem tudom elhinni, de tényleg éreztem.

Drukkolok, hogy Nálatok is így történjen

2009. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!