Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóindulatú melldaganattal...

Jóindulatú melldaganattal gyereket vállalni okoz problémát? Megosztanátok velem saját élményeiteket, tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Gyermeket szeretnénk, de van 2 jóindulatú daganat a bal mellemben. Az orvos azt mondta, ne izguljak, tudok tőle majd szoptatni. Én viszont bizonytalan vagyok. Megköszönném ha megosztanátok velem hasonló esetben tapasztalatokat.

2012. máj. 7. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva melldaganatból még nem hallottam "jóindulatúról".

Nekem a méhemen van két jóindulatú daganat (mióma), és a harmadik gyerekemet hordom ki vele.

Nem mondom, hogy nem okoz fájdalmat, de problémát azt nem. A babák jól vannak. Nekem az orvos azt mondta, hogy az eltávolítás (akár két gyerek között) nagyobb és veszélyesebb procedúra lenne, így ez nem jött szóba.


Ha ez a melldaganat hasonló, akkor nincs mitől aggódni.


Én szoptatási tanácsadót keresnék meg, és esetleg elmennék másik orvoshoz is, őket is kikérdezném.


A www.lll.hu oldalon találsz szakképzett szopis tanácsadókat, én Schneiderné Diószegi Esztert szívből ajánlom. Írj neki esetleg egy levelet, és mindent amit erről tudni lehet, elő fog Neked keríteni.


Minden jót, remélem hamarosan a pocakosodók táborát erősíted majd!

2012. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem fibroadenomám volt(ez is egyfajta jóindulatu melldaganat) ki kellett venni, mert hirtelen növekedni kezdett. 2009 novemberében volt a műtét, 2011 májusában született a fiam, gond nélkül tudtam szoptatni. Remélem azért tudtam segíteni:-)
2012. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt reméltem, lesz itt aki hordott már ki terhességet, szoptatott már ilyennel.

10 éve megvannak, nem nőttek, remélem nem is fognak.

Akkor bizakodom tovább.

2012. máj. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!