Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön együtt voltam a...

Csütörtökön együtt voltam a barátommal, és kiszakadt a gumi. Egy nappal előtte múlt el a vérzésem. Azóta folyásom van és kicsit fáj néha a petefészkem, de ezek ilyenkor nem szoktak lenni. Szerintetek lehetek terhes ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
Mármint azt tudom, hogy lehetek de elég kicsi az esély. Ha orvoshoz elmennék, az még nem tudná megállapítani, hogy van-e baba ugye? A teszttel meg legalább egy hónapot várhatok..Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 7. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A tesztet az aktus után 14 nappal megcsinálhatod, ha mégis negatív meg lehet próbálni újra 3-4 nap múlva. Az orvos ilyenkor semmit nem lát. Kicsi az esély ahogy írtad de lehetséges.
2012. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!