Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tej fogyasztás tényleg...

A tej fogyasztás tényleg gátol? -kerüld a tejtermékeket (a tejfogyasztás, a nők termékenysége drasztikusan csökken az életkor előrehaladtával) ezt egy cikkben olvastam! Légyszives cáfoljátok!

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

"a nők termékenysége drasztikusan csökken az életkor előrehaladtával"


EZ a része igaz, a tejfogyasztásnak semmi jelentösége.

2012. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A termékenység valóban látványosan csökken, ahogy idősödik a nő, de a tejfogyasztásnak semmi köze ehhez. Ha így lenne, tuti nem a harmadik babómat várnám éppen, napi két liter tej és rengeteg egyéb tejtermék fogyasztása mellett. :-)) Pedig mindhárom gyerekünk első próbálkozásra összejött. :-))
2012. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz lehet, imádom a sajtot, zabálom kétpofára, és még soha sem tudtam teherbe esni... (bár lehet, hogy ebbe az is belejátszik, hogy férfi vagyok, de biztos nem ez a lényeg, hanem a mértéktelen sajtfüggés, az...) Meg hát végülis, ha jól belegondolok, a csecsemők is egész nap csak tejet szlopálnak, és még csecsemőt sem láttam terhesen... szóval ebben biztos van valami... :))))


Könyörgöm, Kérdező, miért kell minden eszement baromságnak bedölni??? Vagy hallottál róla, hogy az alpesi országok (ahol évszázadok óta a tej a fő fehérjeforrás) kihaltak???

2012. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azta. a legkönnyebb lehurrogni a kérdezőt, pláne, ha lövésünk nincs a dologhoz, igaz???

kedves kérdező: laktózérzékenyként 2 hónap full laktózmentes étkezést írtak elő a kaáliban mielőtt elkezdenénk az első inszemet. röviden igen, lehet összefüggés, ha laktózérzékeny vagy (magyar lakosság 14%-a), habár még csak most folynak a vizsgálatok. anyagot, infót se nagyon találsz, akármilyen hihetetlen, még az interneten sem egyelőre, én is a meddőségi orvosomtól tudom, mert elmagyarázta, hogy miért van szükség erre a vizsgálatra.

2012. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm h irtatok. Szeretem a tejet reggel 2 decibe elkeverek 2 nescafe 3 in1 t és ugy iszom de van h délután is tehát kg 4-5 decit megiszom kb egy nap ezért kérdeztem,mert akkor le állok vele.nem tudok rolla h laktoz érzékeny lennék.
2012. máj. 13. 07:09
 6/7 A kérdező kommentje:
nem kg hanem kb:)
2012. máj. 13. 07:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggel (első étkezéskor) ne igyál tejet, joghurtot, és ne egyél gyümölcsöt sem. Ez nem laktóz- hanem inzulin miatt fontos, ha valaki babát szeretne és X hónap után sem jön össze.

Érdemes elmenni cukorterheléses vizsgálatra, ha mondjuk már egy éve próbálkoztok.

2012. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!