Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon tanácstalan vagyok!...

Nagyon tanácstalan vagyok! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt már két vetélésem. Most 3 napja késik a mensim, tegnap délután és ma reggel is csináltam tesztet, mindkettő + lett. DE!!!! 26-28 napos ciklusaim vannak a 14. napon voltam nődokinál aki megnézett hüvelyi és hasi uh is. Azt mondta félidőben amikor elvileg a pém van, hogy nincs semmi jele a pének sem annak hogy már volt, sem annak, hogy lenni akarna,valószínű hogy ebben a hónapban nem lesz. Voltam 21. napi vérvételen mennék a 3. napira de nem jön meg a mensim helyette van két + tesztem. Még annyit, hogy nem szedek semmiféle gyógyszert és elvileg cisztám sincs ami miatt esetleg álpozi lehetne a teszt. Mi van ilyenkor szerintetek??? Annyira tanácstalan vagyok! Pé nélkül hogy lehetnék terhes?? Vagy lehet, hogy nem látták és mégis volt? De ilyen nincs vagy mégis!! Kérlek segítsen valaki!!
2009. jún. 25. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Két pozitív teszt elég egyértelmű, de miért vagy kétségbeesve? Pihenj sokat, előbb-utóbb megtudod.
2009. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te most viccelsz???Ne gondolkozz,örülj.A pozitiv teszt az pozitiv.Főleg,hogy kivagy vizsgálva és nincs ciszta,egyebek.Gratulálok!!!!
2009. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A teszt tévedhet ,és a doki is tévedhet!Ez olyan dolog hogy sajnos nem tudni most mivan!Mertha nem volt péd akkor simán kéik a menzi,mert a méhnyálkahártya sem tudott megvastagodni!kiváncsi vagyok hogy a teszt volt a rossz vagy a doki volt vak?majd ird már meg légyszi hogy milett.még annyit hogy régi dokim is eltévesztette . aztmondta nemvolt pém,és volt erről meg ennyit!
2009. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki tévedett és terhes vagy.
2009. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak később volt pé-d és beágyazódásod és akkor mindenkinek igaza volt:) Amikor a dokinál voltál még nem volt semmi pár napra rá pé akció és most poz teszt. Gratulálok kismama
2009. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Akkor még egy teszt, egy másfajta, utána pedig irány a doki, hogy lépéseket tegyetek, valami gyógyszert hogy a baba megmaradjon.

Majd írd meg hogy mi lett jó?Sok szerencsét, ez nagyon babának néz ki.

2009. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, remélem igazatok van és végre tényleg baba lesz!! Két év nagy idő babára várva!!!
2009. jún. 26. 16:46
 8/20 A kérdező kommentje:
Nos, a fejlemények! Kértétek, hogy írjam meg mi lesz. Ma voltam dokinál, és bár még nagyon picike de van egy élő embryom. Ugyan még csak 1mm és hasi uh még nem is látták, csak hüvelyin,de legalább él!! A doki írt föl duphastont a két vetélésem miatt és két hét múlva kell visszamennem. Mindenkinek ilyet kívánok!
2009. júl. 7. 20:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok,gratulálok.Ugye mondtam.Duphastont én is szedtem.Nem lesz semmi gond.Boldog várakozást kivánok.
2009. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök nektek. Gratulálok!
2009. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!