Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy mikor van...

Baboca85 kérdése:

Honnan tudom hogy mikor van peteérésem, és mikor vagyok a legtermékenyebb? most megjött 10. én és csak 2 napig volt meg

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Esetleg írd meg a ciklusod.

Ha mondjuk 30-31 napos lenne és most 10-én jött meg, ez volt az első nap akkor a kb ovu nap a 24-e. + - 2-3nap.

Ebben az időszakban érdemes 2 naponta együtt lenni.

De azért az érdekes hogy, csak 2 napig volt meg.

Szerintem ez nem jó.

Pont ma olvasgattam hasonló menzi időkről és többen babásak lettek azért volt ilyen rövid a menzi ideje.

Esetleg ez nem lehetséges? A baba, már most?

Majd írj

2012. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi

azt még elfelejtettem írni hogy, az ovulációt a hüvely váladékának figyelemmel kísérésével is könnyebben meg lehet állapítani.

De olyan lehetőség is van hogy, egy hőmérő segítségével állapítsd meg a peteérésed időszakát.

Minden nap, (lehetőleg reggel-felkelés előtt)ugyan abban az időben beteszed a szádba és feljegyzed a kapott hőt.

Erre a célra segítségedre lehet a www.ciklus.hu.

Ezen az oldalon minden nap vezetheted a hődet és egyéb adataidat.

Remélem a válaszaimmal segíthettem.

Ha valamiben még tudok szívesen segítek.

2012. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod meg számoltam a napokat utolso menszim ápr.13.án volt és a mostani meg 10.én a 2 idöpont között 27 nap telt el.voltam dokinál május 8.án akkor azt mondta baba gyanus vagyok,tegnap meg voltam uhán és nem láttak még semmmit de várok egy kicsit és tesztelek hát ha van baba.jah és a ciklus.hun a menszijeimet jelölöm hözni nem szoktam!
2012. máj. 16. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Köszönöm hogy, írtál.

Az uh-ról annyit hogy, a második gyerekemnél pl az elmaradt mensim első napján teszteltem és pozitív volt.

Hívtam a védőnöt nagy boldogan és azt mondta 10nap múlva menjek dokihoz. A dokival ott "veszekedtünk" hogy, nem látja a babát én meg ott erősködtem hogy, de hát a teszt pozitív stb.... Mire megtalálta én már be voltam tojva.

De ha nem lett volna a teszt akkor elhittem volna neki hogy, nincsen baba.

Szóval nem volt semmi. Meglett hála az égnek.

Egyébként ha 13 volt az első mensis napod akkor onnan számolva kb 25-26-27-én lehetett kb az ovud.

Nem tudom voltatok e együtt ezekben a napokban.

Tudod sok helyen olvastam hogy, sokan barnáztak a mensi első napjaiban volt akinek megjött de hamar elmúlt....

Szóval lehetséges a baba 50-50%

Olyan van a saját magam esetében is hogy, egyik hónapban erős (itt probálkozok intenzívebben) és a másik hónapban gyengébben jön meg. A doki elmagyarázta miért de most nem tudnám elmondani ebben a pillanatban.

De azért nekem a gyengébb hónap is tovább tart mint 2 nap.

Ha késöbb volt a pé-d és nincs elég hcg a szervezetben simán mutathat egy teszt negatívat. Főleg egy 25-ös.

De a hcg 2 naponta duplázódik a szervezetben úgyhogy, azért a hétvégén már kéne mutatnia tutit.

Hétfőn pl ha biztosabbra akarsz menni.

Írj meg mindent jó:-)

2012. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod a ciklu.hu szerint az ovum ápr.29 volt akkor voltunk együtt meg elötte is és most máj.10.én meg jött az volt csütörtök és pénteken volt még,szombaton meg már csak rozsaszines meg barnás magyarán pecsételö vérzés.hát bizom abban h te is olvastad meg én is olvasgattam ilyenekröl és h lesz babám.az 1 gyereknél is meg jött és nem gyanakodtam hogy baba lehet 16 hetes voltam mikor mentem a dokihoz.jah és esténként mindig fáj a mellem oldalt olyan mint akinek nyujtják a börét meg gyakran kell pisilnem meg 1.5 éránként éhes vagyok.estleg facen fenn vagy h ott jobban tudnánk beszélgetni?
2012. máj. 16. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Igen igen fent vagyok. Azon a néven amit kiír ez az oldal is.

Látod én is erre próbáltam utalni amit az első terhességedre is írsz. Nem kizárt a baba.

Ha elalszanak a gyerekek visszajövök és írok még.

2012. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!