Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sűrű vizelési ingert is...

A sűrű vizelési ingert is lehet produkálni, ha nagyon szeretnél/nagyon nem szeretnél babát? Van akinél ez jelentkezett és mégsem volt terhes?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet kb. mindenre képes. Nekem a mellem is fájt, surubben látogattam a kétbetus helységet is. Mégsem volt akkor még baba.

Az elsô tuti jel a menszi elmaradása.

2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az agy bizony csodákra képes,gondolj bele,ha a bebeszéléssel a mensi sem jön meg, meg minden más testi tünetet tudunk produkálni, sztem igen, ezt is elő lehet idézni. Ilyenkor ugyanis annyira figyelünk minden rezzenésére a testünknek,hogy hihetetlen. Máskor ezek a dolgok fel sem tűnnek.

Anno velem ez a tünet pont nem csinálta a hülyét, de pl. minden hasszurkára oda figyeltem...érdekes, csak akkor tapasztaltam ilyeneket, amikor nem sikerült a baba. Aztán a 4. hónapban tényleg csak a mensi elmaradásának idején érezetm méh meg mellfeszülést és sikerült is. Szóval sztem mindent be lehet beszélni.

De ez nem jelenti,hogy nem sikerülhetett, ha babára vágysz, kívánom,hogy sikerüljön!

2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez simán lehet mástól is.

Pl. van, aki az izgalomra, ijedtségre is így reagál, de pl. egy vírusos fertőzés, felfázás is okozhatja.


A terhesség során a sűrűbb vizelési inger jellemzően a későbbi időszakban tipikus, amikor a baba már olyan méretű, hogy nyomja a hólyagot.

2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!