Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoval h is van ez a peteeres...

Szoval h is van ez a peteeres szoval mertem a homet mert kozeledett az ovulacois nap 22ere irta ki vasarnap 35.3 hetfon 36 ma 35.2 volt mi a parommal hetfon akcioztunk akkor sikeres volt lesz? Szerintetek? Koszii

Figyelt kérdés
peteeres

2012. máj. 22. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol méred a hődet mert ezek az értékek nagyon alacsonyak. Hónaljban szokott ennyi lenni, de az ott mért eredmények nem jók! Csak a nyelv alatti, vagy a hüvelyben mért eredmény a mérvadó.
2012. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

...fulben :@

az nem jo? jaj...

2012. máj. 22. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

fülben?ez most komoly?még ilyet nem is hallottam!

Hüvelyben vagy szájban vagy végbélben kell mérni!

És nem csak x naptól kell mérni hanem minden nap a ciklus első napjától az utolsóig!ez a 3 eredmény nekem semmit nem mond,főleg nem peteérést!Nagyon alacsony!

2012. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!