Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, a barátnőmmel nem rég pettingeltünk. Az esemény után elmentem a mellékhelyiségbe, alaposan letöröltem magam, és pisiltem is, hogy a maradék spermium is eltünjön. Eközben ő elment zuhanyozni, majd késöbb én is csatlakoztam, de véletlenül hozzá ért a szerszámom az intim területéhez. 1 hete késik a menstruációja, éhségérzete van néha, sokat jár pisilni..A mellei nem feszülnek, fejfájás, rosszullét sehol. Sokszor keveset eszik, és utánna fáj a hasa. Meg van ijedve, hogy terhes, hiába magyarázom neki hogy nem lehet az, hiszen még szűz, és nem is történt semmi a pettingen kívűl..Vett egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Szerintetek, lehetséges a teherbeesés? Megszeretném nyugtatni, hogy nem! Köszönöm válaszaitokat!

2012. máj. 29. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem terhes, nyugodjatok meg. Nincs olyan terhességi teszt, ami 1 hetes késésnél nem mutat legalább egy halvány pozitívot. Viszont, jó lenne ha tényleg meg tudnád nyugtatni, mert az is okozhatja a késést, hogy a terhességtől retteg. Ha esetleg nem jön meg még egy hétig neki, akkor mindenképpen el kellene mennie nőgyógyászhoz, mert valami más probléma is lehet a háttérben, de tuti nem terhes.
2012. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is a félelem miatt késik. Nincs neki rendszereződve, volt olyan is, hogy 2 hónapig nem jött meg a baja. De köszönöm szépen a válaszodat!
2012. máj. 29. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhes. ha ennyi elég lenne, én lennék a legboldogabb. Ha pontosan írtad le, hogy mi történt, akkor nem lehet terhes. A pisiléstől nem tünnek el nyomtalanul a spermiumok... csak szólok a jövőre nézve. Ha pedig a véletlenül hozzáért az "kicsit becsúszott a hegye", akkor azért nem mindegy...
2012. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem csúszott be! Csak véletlenül hozzá értem a hüvelybemenetéhez közel. Csak azért parázik ennyire. De spermium mentes voltam, és a spermiumoknak min. 2 óra kell, hogy újratermelödjenek. Szóval, ha minden igaz, ha véletlenül be is csúszott volna a hegye, a területem tiszta volt, és még az előváladék sem lehetséges..
2012. máj. 29. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem terhes! Attól késik, hogy stresszeli magát!
2012. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!