Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk a baba...

Csilla1985 kérdése:

Fél éve próbálkozunk a baba projektel, de eddig nem jött össze. Most először késett, már 10 napja nem jött meg és most elkezdtem vérezni egy kicsit, attól még elmenjek az orvoshoz? Ja és volt egy halvány pozitív tesztem, de ma negatív lett.

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el persze, hisz ha baba van a dologban, és vérzel, el is mehet! De akár meg is maradhat, ha írnak fel gyógyszert! Mindenképp menj orvoshoz!
2012. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a mai negatív teszt?az nem azt jelenti hogy nincs baba :(
2012. máj. 29. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem kéne ennyit projektelgetni ezen az egészen akkor lenne baba...


27 évesen meg még bőven ráérsz szülni.

2012. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem minden kép menny el.

2012. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van egy kis probléma a mellemmel és kaptam 1 évet hogy terhes legyek és ha nem akkor megműtenek....
2012. máj. 29. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, méhen kívüli is lehet az egyszer + egyszer - teszt
2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sajnos korai vetélésed volt. Nekem ugyanez volt a múlt hónapban, késett egy hetet, de már a mensi előtt pozitív tesztem volt, bár nagyon halvány. elmentem a dokihoz, elküldött bhcg vérvizsgálatokra, ott is egyértelműen ezt mutatta.

Mi is hónapok óta szeretnénk, nagyon megviselt hogy elment a "baba", de a doki azt mondta, ez a jobbik eset: meg tud foganni, képesek vagyunk beavatkozás nélkül összehozni. Hogy miért nem maradt meg annak számos oka lehet. Én úgy döntöttem próbálkozunk még egy félévig, hátha összejön ismét, ha nem akkor vizsgálódás. Nem akarok rágörcsölni, ez mint látszott, ugy sem rajtam múlik...

2012. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ! neked, hogyan sikerül nem rágörcsölni? én azt hiszem nekem megy,de akkor amikor meg kellene jönnie tiszta gáz leszek....(belőlem élnek a terhességi teszt gyárak...)és ha már én észreveszem magamon akkor mit élhet át a párom...szegény próbálja pozitívan felfogni....de nekem minden hónapban egyre rosszabb....
2012. máj. 31. 00:31
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon nehezen megy, de új melóhelyem van ,eltereli a figyelmem napközben. Este pedig tényleg arra gondolok, hogyha a Jóisten is úgy akarja, babás leszek majd. Persze összebújunk két naponta, nem csak ugy várom a csodát, de nálunk egyébként is ilyen sűrűnek számitó volt az együttlét, még a próbálkozás előtt is. Amit viszont másképp csinálok; nem kávézom, nem nagyon iszok alkoholt, ha igen csak vörösbort, most nem járok kondiba. De ezek nélkül is lehet bárki terhes, az én lelkemnek ez kell!

Remélem nektek is hamar sikerül!

2012. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!