Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az anyaság a legcsodálatosabb...

Kathrin01 kérdése:

Az anyaság a legcsodálatosabb érzés a vilgon. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom, hogy legyen babám, szerintem az a legjobb dolog a világon. Amikor látom a babás cuccokat, mindig szívesen nézegetem őket.
2009. jún. 30. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most nem így gondolom!! A sógornőmék neveletlen, elkényeztetett gyereke remegésig idegesített, és egész nyáron ez lesz!! Így hogy próbáljunk saját babát?
2009. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még babám de minden álmom már.remélem hogy hamarosan sikerül majd.Szülinapkor karácsonykor mindig ezt kívánom.Biztosan csodálatos érzés.
2009. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már alig várom,hogy megtudjam milyen. Anyósom szerint,3 gyereke van, több az öröm a gyerekekkel mint a baj. Szerintem nevelés kérdése. Ha elkényezteti az ember, bajosabb lesz, mint kellemes.
2009. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez igy van :) Persze azt nem jelenti, hogy a pelenkázást és a hisztit is élvezem, de ránézni a babára, a kis "gombszemeibe", látni ahogy mosolyog, egyszerűen felfoghatatlan, amig az embernek nincs saját babája. Másé nem az igazi :)
2009. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így van a gyermek áldás a legnagyobb kincs a világon.

Az anyaság egy örömteli boldog feladat. Sajnos én is anya lettem volna de elvesztettem a babát 11 hetesen. missed ab.

De remélem sőt tudom hogy foghatok még a karjaimba egy csodás gyermeket aki majd egyszer azt mondja nekem anya!

2009. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!