Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam terhességi tesztet,...

Csináltam terhességi tesztet, ami pozitiv lett. Ma voltam dokinál, aki azt mondta, hogy valószinű, hogy terhes vagyok, de még biztosat nem tud mondani. Normális ez? (Azt mondta kb. 5 hetes vagyok.)

Figyelt kérdés
2007. aug. 14. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális. Elővigyázatosságból nem lelkesít, hiszen sok terhesség 1-2-3, pár héten belül "elhal" és kilökődik, nagy a százalékos kockázata ennek. Olyan 6-7 hetes kor körül már lényegesen nagyobb esély van az örömre! Egyébként azt mondják, hogy egy nő életében többször terhes, mint ahányszor tud róla... Kitartást, és vigyázz magatokra! =o)
2007. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
43%
Szerintem fura...csak gondolj bele manapság már a terhességi teszt akár a 3 napos terhességet kimutatja, akkor főleg ha már 5 hetes vagy 1 orvosnak ezt tudnia kellene...
2007. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem normális. Keress másik orvost. Nekem a 2 hetes terhességet megmondták. Vagy miért nem küldött el ultrahangra?
2007. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök normális! Engem csak 7 hetesen vett fel terhesgondozásba, amikortól elkezdett nozogni a szíve. Azért nem mondanak rá biztosat, hogy nehogy méhen kívüli legyen, és tényleg előfordul, hogy elhal!

Az előttem szólónak csak annyit, hogy két hetes terhességet nem tudom, hogy mondtak meg neki, mivel a számítás szerint a fogantatáskor már 2 hetes terhes vagy!

Tehát a te 5 heted, valójában csak három hetes!

2007. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ,addig a pontig nem mond semmit a doki amig az ultrahangon ami kb 7hetes korodban csinálnak nem dobog a kicsi szive, addig nem mond semmit se :)
2007. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!