Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 4kor is (pisi előtt,...

Reggel 4kor is (pisi előtt, de visszaaludtam) és 6kor is megmértem a hőmet 1 tizedfok különbség volt. Akkor miért kell egy időben mérni mindig?

Figyelt kérdés
Voltam már így máskor is, de csak 1*2*fordult elő4-5tizedes eltérés,ráadásul hónaljban mérem.Lehet ezért nincs eltérés?
2009. júl. 2. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó hónaljban mérni, de ha te kiigazodsz rajta, akkor végül is mindegy. Nem vagyunk egyformák, nekem pl. már attól összekuszálódik a görbém, ha kimegyek pisilni és nem azonnal alszom vissza. Ha neked több hós tapasztalat, hogy csak 1-1 tizedet mozog, akkor örülj neki, mert legalább kialudhatod magad hétvégén...
2009. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!