Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyúlós, ragacsos, áttetsző...

Nyúlós, ragacsos, áttetsző folyás. Ez most ovulációt, vagy babát jelent?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu szerint kedden lenne ovulációm. Az elmúlt 2 hónapban csak 1 napra jött meg a mensi, mindkétszer. A teszt 2 hónapja negatív volt, dokinál is votlam, ő hüvelyi ultrahanggal nem látott semmi problémát. Most akkor ez mi? Lehet baba?
2008. ápr. 27. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hónap elmultával ultrahanggal már kellene látni vmit...Hormonok rendben? Egyébként a nyúlós nyák ovura vall.
2008. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom h rendben vannak e, de ezek az egynapos mensik a gyógyszer abbahagyása előtt voltak. Gyógyszert még csak néhány hete hagytam el. Dokinál az első ilyen 1napos mensi után voltam.
2008. ápr. 27. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem. Amíg szedted a gyógyszert (fog.gátló?) volt 1 napos a mensid?
2008. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fog.gátló szedése alatt a vérzés sokszor (nálam is) minimálisra csökken, volt olyan, h. szinte észre sem vettem , h. menzeszelek.

A nyákod leírás alapján peteérésre utal, pár napig ilyen lesz. Ha babát szeretnétek, szeressétek egymást most!

2008. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a fog.gátló alatt volt 1 napos mensi, 2x is, a következőt nem tudom, még csak most fog következni. Gyógyszert kb 2 hete hagytam abba. A nyák valószínű hogy tényleg csak peteérést jelez, mert vettem egy tesztet ami negatív lett. Aminek örülök mert még várnunk kéne néhány hónapot, meg el is vagyok keseredve, mert már nagyon várom :)
2008. ápr. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!