Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtét után...

Laparoszkópiás műtét után mikor lehet újra összebújni?

Figyelt kérdés
Az orvosom 6 hetet mondott,de a 4.héten lesz peteérésem és szeretnénk már akkor próbálkozni!Lehet szerintetek?
2012. jún. 18. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem csütörtökön volt a műtét és már szombaton együtt voltunk. nekem azt mondták, hogy ha nem fáj akkor egyből lehet próbálkozni.
2012. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt ilyen műtétem, akkor azt mondta a dokim, hogy amikortól képesnek érzem rá magam, nyugodtan szeretkezhetünk. Bár azt javasolta, hogy kifejezetten gyermekcsináló szexbe (mármint védekezés nélkülibe) csak akkor kezdjünk, ha a műtét után egyszer már megjött a vérzésem, utána akár egyből. A műtét bekavarhat a ciklusba (nem biztos, hogy úgy fog megjönni, ahogy amúgy is jönne), és emiatt mondta, hogy egyszer jöjjön meg rendesen, de utána zöld utat ad.
2012. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Már megjött múlthéten a vártnál 3 nappal korábban.És rendesen volt meg!Remélem nem lesz akkor semmi gond!!!

2012. jún. 18. 21:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá fűznék,hogy endometriózisom volt!
2012. jún. 20. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt a műtéted? Nekem pont a héten és a vérzésem 4-én aktuális. Ezek szerint bekavar a műtét... ?
2012. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Május 29-én volt!Kedden lesz 4 hete!Lehet hogy bekavar neked a műtét de nem feltétlen!Nekem szerencsére rendesen megjött!

2012. jún. 24. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet az endometriozissal? A műtétnél derült ki?

Átjárható voltál/vagy?

K.

2012. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen a műtétnél derült ki!Az orvosom sejtette,de nem akart előtte megijeszteni vele!Szerencsére átjárható vagyok azzal nem volt gond,viszont talált endometriózist.Ezeket lézeresen leégette.Szerencsére én még az első fázisban vagyok,de már ez is elég baj!

És nálad mi derült ki műtét alatt?

Ha gondolod írhatsz privát üzenetet is!

2012. jún. 24. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,sikerült teherbe esned?
2012. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából még nem tudom,mert jövőhét elején kéne megjönnie,de ha a megérzésemre hagyatkozom akkor nem vagyok terhes!:(
2012. júl. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!