Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal, de...

Lefeküdtem a barátommal, de most először. Nem volt bent teljesen, kb. 5 percig tartott és nem élvezett el bennem. A pech az, hogy pont a 14. napon volt és mivel csak "kipróbáltuk", nem védekeztünk. Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. aug. 16. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ha jól olvasom az első alkalom volt nem valoszinű hogy terhes vagy mivel nem ment el benned, és ugye nem is volt bent teljesen.Igy elég kevés esélyt látok rá. Persze nem lehet kizárni, mert ugye mint tudjuk az előváladék is tartalmazhat spermákat. Jó lett volna bekapni utána egy esemény utáni tablettát.

Az abortuszról...Hát ez egy nagyon nehéz dolog. Nekem nem rég volt abortuszom, de azóta is majdnem mindennap eszembe jut. (sajnos kénytelen voltam megtenni) A műtét egy napos. Égyomorra kell menni, a műtét alatt végig alszol nem érzel belőle semmit a világon. Ami fáj az amikor felteszik a lamináriát(tágitót) a műtét elött pár órával, hogy a méhszájad elkezdjen kitágulni. Elég hosszadalmas procedura és lelkileg is nagy törést okoz az emberben. Nem is akartam elhinni hogy ennyire.

Na mindegy. Egyenlőre bizzunk abban hogy nem vagy terhes, és legközeleb mindenképpen védekezetek, még ha 1 percről is van szó. ;)

2007. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!