Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap halvány pozitív teszt...

Tegnap halvány pozitív teszt majd, ma nagyon halvány pozitív egyik sem reggeli első vizeletből, ha nincs baba a 2. csík nem is látható, vagy akkor is észrevehető?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne baba, nem látnál halvány csíkot sem!!!

A hcg hormont jelzi a teszt, aminek a szintje akkor emelkedik meg, ha baba van a dologban!!

Ez most jó hír Neked? :)

Remélem igen!

2012. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ igen nagyon jó hír a barátnőmnek aki már 3-éve próbálkozik párjával a kistesóért és végre sikerült nekik,nem tudtuk,hogy lehet-e nagyon halvány csík vagy sem nem mertünk örülni,de most már boldogok lehetnek és én keresztanya lehetek :D
2012. jún. 23. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ha gondolod felrakom az én halvány csíkos tesztem, aki most 31 hetes pocaklakó! :)
2012. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de jó,megköszönöm :D
2012. jún. 23. 13:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Még mindig első vagyok!

Íme: [link]

2012. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél terhes akkor nem jött volna ki a második csík halványan!!! Gratulálok!! Jó egészséget hozzá.
2012. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A barátnődé ilyesmi?

Nekem ez első pisiből van!

Tehát neki erősebb lett volna elsőből, mint az enyém, ha így néz ki napközbeniből!

Amúgy gratulálok Neki!! :)

2012. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm és gratulálok jó egészséget nektek

barátnőmé is pont ilyen volt habár a mai picit halványabb,megyek szólok is neki,hogy örülhetnek,köszönöm szia

2012. jún. 23. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Szívesen!! De azért még halkan örüljenek!!!

Remélem minden rendben lesz!!

2012. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt, az egy pozitív teszt. Tökmindegy, "melyik pisiből"........
2012. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!