Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap megjött! Sajnos, de...

Vasárnap megjött! Sajnos, de már mensi előtt görcsölt és szurkált a petefészkem és a mellem is feltünően megnőtt. Most megjött, de a hasszurka ugyanúgy van, igaz kicsit barnásabb, mint szokott lenni! Ez már teljesen reménytelen, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Ez mi lehet akkor?
2009. júl. 7. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az,de kitartás,eddig sosem volt ilyen tapasztalat mensi előtt?
2009. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt ilyen, nekem az a furi, hogy menzesz előtt sose görcsöltem és szurka sem volt! De az lehet babó? mert megvan rendesen, de nekem átlagba 6 napig szokott tartani, most vagyok a 3. napon, de a mennyiség mára feltünően kevés!Ha elmúlik csináljak tesztet?
2009. júl. 7. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, pont ebben a hónapban, de szerintem inkább csak valami front, stressz, ilyesmi okozza a furcsaságokat, és nem vagyunk terhesek. Én nem tesztelek, de ha bizonytalan vagy, akkor tesztelj egyet, azon nem múlik semmi...
2009. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani terhesség alatt is megjöhet csak kevesebb és barnásabb!Ha elmúlok előbb mint az kéne akkor egy csinálj egy tesztet az nem árt!Így legalább Te is meg fogod tudni,hogy babó vagy sem!Drukkolok!
2009. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!