Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal két hónapja próbálkoz...

Párommal két hónapja próbálkozunk, de nem esek teherbe. Mi lehet a fő oka? Nagyon kevés az idő vagy valami más gond lehet?

Figyelt kérdés
2007. aug. 16. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Én most várom a harmadik babánkat,az elsö baba elsöre sikerült,a második babára 3hónapot vártunk ,és most a harmadik fél év után fogant meg ugyhogy szerintem ne aggódj,ha jönni akkar jönni fog,ráérsz szerintem még azon gondolkodni, hogy esetleg már most valami gond lehetne. Sok sikert:)
2007. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ne aggódj, én 23 évesen 3 hónapig nem estem teherbe. én is majdnem kétségbe estem, megcsináltam egy rakás tesztet, mindig negatív volt. teljesen kiakadtam. mikor gyanússá vált hogy terhes vagyok, nem mertem menni dokihoz, a tesztek negatívak voltak és akkor már 8 hetes terhes voltam. most 15 és nagyon boldog.


próbálkozzatok és ne stresszelj, az a legrosszabb.

menjetek el pár napra, kapcsolódjatok ki aztán mindent bele!szerintem semmi bajod! várj még 2-3 hónapot, ha akkor sem, menj el az orvoshoz.


szurkolok nektek

2007. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció első napjától számított 12-16. napig van a legnagyobb esély a fogantatásra. De a legjobb a 14. nap. Sok sikert!
2007. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszel rajta az csak ront a helyzeten!

De ez még nem sok idő, egy év sikertelenség után érdemes kivizsgálásra menni, mert akkor már lehetnek problémák.

REmélem erre nektek nem lesz szükség!

Sok sikert!

Ja, és javaslom vegyetek ovulációs mikroszkópot, hogy biztos, hogy jó időben probálkozzatok!

2007. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

SZIÓKA!


Ne aggódj az a legfontosabb.A 9. naptól minden második ap szeretkezzetek a 16.napig(9-11-13-15),mivel addigra termelődnek egészséges himivarsejtek.Hogy még biztosabb legyen kispárna a feneked alá és aludj ugy.Nekem bevált.De ne görcsölj,hisz még nagyon az elején vagy.Sok sikert

2007. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!