Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor foganhat kisfiú, ha...

Mikor foganhat kisfiú, ha 1976. március 28-án, este 8-kor születtem Balassagyarmaton?

Figyelt kérdés
2007. aug. 17. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a gyerek neme szempontjából teljesen mindegy!

Csak attól függ, hogy a spermium milyen kromoszómát tartalmaz.

Valahol egy korábbi kérdésre adott válaszban van pár trükk, (citromos fürdő, vagy valami ilyesmi), ezt megkeresheted, bár ez se 100%! Sőt szerintem egyátalán nem az!

Még nagyobb lesz a csalódásod, ha valaki megmondja a "tuti" módszert, és mégis kislány lesz!

2007. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez az apától függ, nem az anyától, hogy fiú avagy lány lesz. Az a lényeg, hogy egészséges legyen.:)
2007. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Katt erre a linkre és megtudhatod.

[link]

2007. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sikerült lány összehozni a köv. módszerrel:ha pontosan tudod mikor van a peteérésed, akkor azon a napon kell szeretkezni, mert az y kromoszómát tartalmazó spermiumok gyorsabbak,ha lányt szeretnél akkor a peteérés elötti napon kell. Mert addigra a gyorsabb y-ok elsorvadnak és a lassúbb x-ek maradnak életben. Nekem bejött.
2007. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy tudtam, hogy teljes mértékben az anyától függ a dolog, hiszen egyetlen ejakuláció során is milliónyi spermium kerül a hüvelybe (és ugye nem gondoljuk komolyan, hogy ezek közül 1x-re mind fiú vagy csak lány). Az orvosom úgy magyarázta, hogy a hüvely ph értékétől (legnagyobb mértékben) függ a hogy milyen nemű lesz a baba. A menstruáció előtt lúgos kémhatásó, utána pedig savas. Ez a kémhatás befolyásolja, hogy milyen nemű spermiumok haladnak gyorsabban a hüvelyben, és így melyek érnek először célba. Lehet, hogy nem pont ez a sorrend. Érdemes az orvosodat erről megkérdezni, Ő biztosan pontosabb válasz tud erre. De semmi nem 100%-os. Örüljetek annak ami születik!
2007. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!